شهرستانها، اصلی ترین پروژه و محرک توسعه را جهت بازآفرینی معرفی کنند

شهرستانها، اصلی ترین پروژه و محرک توسعه را جهت بازآفرینی معرفی کنند

رییس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری اصفهان گفت؛
شهرستانها، اصلی ترین پروژه و محرک توسعه را جهت بازآفرینی معرفی کنند
امیر زاغیان در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن اعلام در راس بودن مردم در این هرم گفت: باید پروژه هایی تعریف شود که در اولویت شهرستان برای بازآفرینی باشد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان شاهین شهر و میمه به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور رییس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و بخشداران و شهرداران شهرستان ،ریس شورای اسلامی شاهین شهر و روسای تعدادی از دستگاه های خدمات رسان به منظور تشکیل کارگروه های ۸ گانه و پیگیری و تصویب طرح های بازآفرینی شهری در شهر های گز، گرگاب، میمه، وزوان، لایبید و شاهین شهر در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
در این نشست، محلات هدف بازآفرینی با اولویت مورد بررسی قرار گرفتند که با توجه به تصویب محلات هدف بازآفرینی چهار شهر در کمیسیون ماده ۵ استان، محله محمودآباد در شهر گز، محله ذوالفقار در شهر گرگاب، محله قیوم از شهر میمه و محله حاجی آباد در شاهین شهر به عنوان اولویت بازآفرینی معرفی و مورد تصویب قرار گرفت و دو شهر وزوان و لایبید نیز علیرغم نداشتن مصوبه کمیسیون ماده ۵ محلات خود را معرفی نمودند تا در صورت تصویب محلات هدف در دستورکار قرار گیرند.
امیر زاغیان رییس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در این جلسه عنوان نمود: پروژه های معرفی شده جهت بازآفرینی، اصلی ترین پروژه و محرک توسعه باشند و با توجه به در راس بودن مردم در این هرم باید پروژه هایی تعریف شود که اولویت شهرستان برای بازآفرینی باشد و برای مردم حائز اهمیت.

وی بیان داشت: اقدامات بازآفرینی فقط کالبدی نیست، بلکه مسایل اجتماعی ،سیاسی ، بهداشتی و اقداماتی از قبیل ایجاد روشنایی، روکش آسفالت، احداث ورزشگاه و درمانگاه و ... را در بر می گیرد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات