انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری شیراز و شهرداری کرمان

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری شیراز و شهرداری کرمان


شهرداری شیراز و شهرداری کرمان به منظور توسعه روابط فرهنگی و اجتماعی فی مابین تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، این تفاهم نامه همکاری توسط حیدر اسکندرپور شهردار شیراز و سید مهران عالم زاده شهردار کرمان برای مدت دو سال امضا شد.
تفاهم نامه همکاری شهرداری شیراز و شهرداری کرمان به منظور توسعه روابط فرهنگی و اجتماعی در چهار بند به امضا رسیده و طی آن مقرر شده است که «طرفین با هدف فراهم آوردن بستر مناسب برای آشنایی بیشتر شهروندان خود با آداب و رسوم، آیین ها، فرهنگ، هنر و صنایع دستی طرف مقابل نسبت به برگزاری و حمایت از رویدادهای مشترک فرهنگی و هنری اقدام کنند.» همچنین در یکی دیگر از بندهای این تفاهم نامه آمده است: «با توجه به برخورداری از ظرفیت های بی بدیل گردشگری، طرفین برنامه ریزی لازم را برای تبادلات گردشگری انجام خواهند داد.»
طبق این تفاهم نامه و با توجه به اهمیت جایگاه خواجوی کرمانی، شاعر بزرگ ایران زمین و ضرورت طراحی و ساخت آرامگاهی در خور شان این شاعر گرانقدر، شهرداری شیراز و شهرداری کرمان توافق کردند که اقدامات لازم جهت طراحی و ساخت این بنا را با مشارکت مالی و معنوی انجام دهند.
براساس این گزارش در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری شیراز و شهرداری کرمان جمعی از اعضای شورای شهر شیراز و کرمان، رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی فارس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، اساتید دانشگاه، مدیران شهری و ... حضور داشتند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات