تقدیر از شرکت آب منطقه ای کرمان به عنوان دستگاه برتر در حوزه...

طی مراسمی با حضور دکتر سلاجقه مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای، با اهدای لوح از شرکت آب منطقه ای کرمان به عنوان دستگاه برتر در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، طی مراسمی با حضور دکتر سلاجقه مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای در تاریخ ۲۲ دی ماه ۹۷ در سالن جلسات این شرکت، با اهدای لوح از شرکت آب منطقه ای کرمان به عنوان دستگاه برتر در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار و همچنین خیر مقدم به مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، به اهمیت موضوع پدافند غیر عامل به ویژه در حوزه آب پرداخت.

مهندس ابراهیم علیزاده با بیان اینکه مقام معظم رهبری پدافند غیرعامل را از مهمترین موضوعات حال حاضر در کشور برشمردند، خاطرنشان کرد: دشمن انواع روش ها برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و کشورمان به کار می گیرد و در این راه هزینه های زیادی انجام می دهد که این مسائل اهمیت پدافند غیرعامل را نشان می دهد.

وی با تشریح اهمیت پدافند غیر عامل در حوزه آب بخصوص آب شرب تصریح کرد: اهمیت پدافند غیر عامل بر همگان روشن است زیرا حیات یک ملت می باشد و هنوز نیازمند اقدامات گسترده تری در حوزه پدافند غیرعامل هستیم و البته موضوع اعتبارات هم مهم می باشد.

مهندس علیزاده عنوان کرد: باید بتوانیم با پرداختن به پدافند غیرعامل خود را در برابر تهدیدات احتمالی دشمن مقاوم کنیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان نیز در این مراسم با تقدیر و تشکر از اقدامات مجموعه شرکت آب منطقه ای کرمان در زمینه پدافند غیرعامل، شرکت آب منطقه ای کرمان را دستگاه برتر در استان کرمان در حوزه پدافند غیرعامل دانست و به تشریح اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و ابعاد آن در زمینه های مختلف پرداخت.

دکتر سلاجقه اظهار کرد: حوزه انرژی و آب از موارد مهم در کشورمان است و طبیعتا به همین منظور نیازمند اقدامات مهم پدافند غیر عامل در این بخش ها می باشیم.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه یک وفاق و همدلی در سطح استان بخصوص در حوزه مصون سازی آب وجود دارد، گفت: مقام معظم رهبری اشاره کرده اند که همه دستگاه های نظامی و غیر نظامی با پدافند غیرعامل همکاری داشته باشند.

لازم به ذکر است لوح "تقدیر از شرکت آب منطقه ای کرمان به عنوان دستگاه برتر در حوزه پدافند غیرعامل" توسط مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری به مهندس ابراهیم علیزاده اهداء گردید و مهندس شهسواری و مهندس آیت الهی به واسطه اقدامات خود در حوزه پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان مورد تقدیر قرار گرفتند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات