دیداری به میزبانی سرزمین تاریخ، فرهنگ و خردمندی

دیداری به میزبانی سرزمین تاریخ، فرهنگ و خردمندیاعضاء هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی با دکتر مسعود ریاضی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیسیون توسعه و عمران توس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این جلسه که با حضور اعضاء هیات مدیره و بازرسین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در محل شهر توس برگزار گردید، هیات یاد شده از آثار تاریخی و ویژگی های ارزشمند فرهنگی این منطقه بازدید نمودند و دکتر مسعود ریاضی به تشریح برنامه های در دست اقدام باز زنده سازی شهر توس و توسعه گردشگری پایدار در این منطقه منفصل شهری پرداخت.

این عضو شورای شهر مشهد که خود سابقه عضویت در هیات مدیره دوره قبل سازمان نظام مهندسی ساختمان را دارد، در این جلسه بر بسترهای همکاری و همراهی مشترک تاکید و آمادگی برگزاری جلسات بازدید و هم اندیشی با تمامی جامعه مهندسی را اعلام داشت.

در پایان، مهندس محمدحسین شرکاء ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، انتصاب مهندس مسعود افخمی را طی مراسمی به عنوان مدیر پروژه توسعه و بهسازی توس تبریک گفته و تمامی اعضاء هیات مدیره آمادگی کامل سازمان نظام مهندسی در همراهی با ایشان را اعلام داشتند

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی یک انجمن در شهر مشهد می باشد

   نظرات