سیزدهمین نشست تخصصی دانش توسعه ویژه معاونین طرح و توسعه بخش آب...

سیزدهمین نشست تخصصی دانش توسعه ویژه معاونین طرح و توسعه بخش آب کشور در تاریخ ۱۹/۱۰/۹۷ در محل سالن خلیج فارس شرکت مدیریت منابع آب ایران با محوریت مستند سازی طرح های بخش آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری به نقل از شبکه خبری آب ،در این نشست دکتر حسنی هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی (پردیس شهید عباسپور) به عنوان سخنران کلیدی در ارتباط با "توسعه و اخلاق حرفه ای" به سخنرانی پرداختند. در ادامه و با عنایت به محوریت نشست تخصصی دکتر مومنی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص دستورالعمل مستندسازی طرح‌های بخش آب ، به اقدامات صورت گرفته در خصوص مستند سازی طرح‌های آب در شرکت آب منطقه‌ای تهران و همچنین نرم افزار تهیه شده در همین خصوص پرداختند.

در ادامه نیز مهندس هاشمی و خانم مهندس احمدیان به عملکرد شرکتهای آب منطقه ای در خصوص سامانه کلان طرح های اجرایی سد و شبکه آبیاری و زهکشی اشاراتی نمودند.

در بخش دوم سیزدهمین  نشست تخصصی دانش توسعه به موضوعات مالی و قراردادی طرح های بخش آب پرداخته شده است . مهندس قزلباش مطالبی در خصوص" فرآیند و نحوه اجرایی نمودن بند «و» تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ " در شرکت آب منطقه‌ای زنجان ارائه نمودند. در ادامه نیز آقای مهندس جوادی از دفتر قراردادهای شرکت مهندسی مهاب قدس ضمن ارائه گزارشی در خصوص " بخشنامه جبران افزایش ارز برای قراردادهای فاقد تعدیل" به رفع ابهامات و سوالات معاونین طرح و توسعه در این خصوص پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری

    شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات