بازدید از نیروگاه گازی دورود

بازدید از نیروگاه گازی دورود

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان لرستان ۴۵ نفر از انجمن مهندسین برق الکترونیک شاخه لرستان از نیروگاه گازی ۹۰ مگاواتی شهرستان دورود بازدید نمودند.

این گزارش حاکیست جمعی از مهندسین برق استان لرستان به سرپرستی مهندس فریدون خودنیا مدیر عامل شرکت توزیع برق استان  با هدف آشنایی بیشتر از چگونگی و نحوه عملکرد نیروگاه و اتصال به شبکه سراسری خصوصا در زمان اوج مصرف در این بازدید شرکت نمودند. خاطرنشان می گردد که این نیروگاه دارای ۳ واحد ۳۰ مگاواتی جمعا به میزان ۹۰ مگاوات تولید انرژی ظرفیت دارد.

این گزارش می افزاید نیروگاه گازی دورود بیشتر در فصل تابستان و در زمان اوج مصرف بطور کامل وارد مدار می شود و از کل ظرفیت تولید آن بهره برداری می گردد.  مهندس فریدون خودنیا مدیر عامل برق استان در این باره گفت نیروگاه گازی دورود از نظر شرایط استراتژیک در شبکه بسیار با اهمیت و حساس می باشد و قدمت آن به ۴۰ سال می رسد که در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون کمترین نقصی وارد مدار می شود.

مدیر عامل برق لرستان گفت نیروگاه گازی دورود خصوصا در فصل تابستان کمک شایانی به شرکت توزیع می کند و تلاش شبانه روزی مدیر و پرسنل این مجموعه بر کسی پوشیده نیست و جا دارد که از همکای خالصانه این عزیزان نهایت تقدیر و تشکر را بعمل آوریم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان

  شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان یک شرکت در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات