قصد دارم با حضور در مناطق، به مشکلات مردم به سرعت رسیدگی کنم

شهردار کرمان در جلسات ملاقات عمومی مناطق چهارگانه حضور پیدا می کند

عالم‌زاده: قصد دارم با حضور در مناطق، به مشکلات مردم به سرعت رسیدگی کنم

چرخه طولانی آمد و رفت ارباب رجوعان کوتاه خواهد شد

شهردار کرمان گفت: قصد دارم با حضور در مناطق چهارگانه در جریان مشکلات مردم قرار گرفته و به سرعت به خواسته های آنان رسیدگی کنم.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سیدمهران عالم زاده صبح امروز در جلسه ملاقات عمومی شهروندان منطقه دو با مسولان و مدیران شهری در محل شهرداری این منطقه، هدف از این اقدام را تکریم ارباب رجوع و سرعت بخشیدن به مشکلات شهروندان ذکر و خاطرنشان کرد: برگزاری ملاقات عمومی در مرکز، زمان بر بود چرا که ارباب رجوع برای رفع مشکل خود می بایست به شهرداری منطقه خود مراجعه می کرد و مجددا به شهرداری مرکز می‌آمدند ، بنابراین تصمیم گرفتم  با حضور خود در مناطق، این پروسه طولانی را حذف کنم.

شهردار کرمان به ملاقات عمومی و حضور خود در شهرداری های مناطق یک و دو اشاره و تصریح کرد:  در ملاقات عمومی در شهرداری های مناطق یک و دو، اغلب مشکلات مردم حل ،فصل شد و تجربه خوبی بود که امیدوارم در مناطق دیگر نیز این رویه تکرار شود.

عالم زاده افزود: این اقدام رسیدگی به مشکلات مردم را سرعت می بخشد و ان شالله در نهایت رضایتمندی شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

وی قرار گرفتن در جریان مشکلات مردم و ایجاد وحدت رویه را از مزیت‌های این نوع ملاقات عمومی قلمداد کرد و افزود: با این شیوه در برخورد با پرونده های مردم دیگر مغایرتی ایجاد نمی شود و براین اساس ما می توانیم تصمیم های بهتری بگیریم.

عالم زاده با تاکید براین که در حوزه معماری و شهرسازی باید به مناطق چهارگانه بخش نامه های واحدی ارائه دهیم افزود: وحدت رویه باعث می شود ارباب رجوع سرگردان نشود و کارش با سرعت بیشتری پیش رود بنابراین قصد داریم با حضور معاون معماری و شهرسازی شهرداری درملاقات عمومی مناطق چهارگانه موارد متناقض دراین حوزه برطرف کنیم.

لازم به ذکر است در ملاقات عمومی شهروندان منطقه دو مشکلاتی از جمله آسفالت معابر، قرار گرفتن املاک در طرح تعریض  و مشکل زمین های بدون صاحب و نخاله های ساختمانی مطرح و بررسی شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات