جلسه آمادگی و ارائه گزارش ستاد بحران برف صبح امروز در منطقه ۳ تشکیل شد

جلسه آمادگی و ارائه گزارش ستاد بحران برف صبح امروز در منطقه ۳ تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ صبح امروز جلسه ای به ریاست مهندس رضا کحالی شهردار منطقه ۳ و با حضور مهندس مرتضی داودی رییس حراست ، حمیدرضا محمدی رییس بازرسی ، مهندس مجید رضایی معاون خدمات شهر منطقه ۳ ، سید یوسف میرپادیاب کارپرداز ، حسن پیربرناتن مسئول ماشین آلات، محمدرضا آراستن رییس دفتر شهردار  و خدیجه پاوندمهر مسئول روابط عمومی منطقه ۳ برگزار شد.

در این جلسه مهندس مجید رضایی معاون خدمات شهر منطقه ۳ اظهار داشت: با توجه به اعلام پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گیلان مبنی بر احتمال بارش برف در روزهای ۵ شنبه و جمعه نیروها و ماشین آلات این منطقه به حالت آماده باش کامل هستند.

وی ادامه داد: تمام سعی خود را در جهت رفع مشکلات و موانع موجود نموده تا بارش برف شادی و لذت شهروندان را فراهم نماید.

مهندس رضایی گفت: تعداد نیروهای درگیری که در ۳ ناحیه این  منطقه تقسیم شده اند ۶۰ نفر می باشد که وظایف هر کدام بصورت جداگانه به هر کدام ابلاغ گردیده است.

وی ادامه داد: همچنین منطقه ۳ با یکدستگاه لودر ، یک دستگاه بیل بکهو ، دو دستگاه کامیون برف روب و ۲ دستگاه مینی لودر بابکت و همچنین یک دستگاه لودر ، یک دستگاه گریدر و یکدستگاه کامیون برف روب اعزامی از سازمان عمران که جمعا ۹ دستگاه را شامل می شود اماده مقابله با بارش برف احتمالی می باشد.

معاون خدمات شهر منطقه ۳ افزود: برای هر ماشین یک راننده و جانشین در نظر گرفته است و این در حالی است که با برنامه ریزی از قبل تعیین شده  در شرایط بحرانی از نیروهای سد معبر و ستادی ناحیه نیز استفاده خواهد شد.

وی اذعان داشت : نیروها شیفت بندی شده و هر یک در زمانهای خاص با توجه به زمان استراحت دارای جایگزین مناسب می باشند.

در این جلسه سید یوسف میرپادیاب کارپرداز منطقه ۳ نیز با ارائه گزارشی از خریداری نمودن نمک و شن بمقدار لازم و همچنین تهیه غذای گرم برای عوامل اجرایی اعلام آمادگی نمود .

در این جلسه حسن پیربرناتن مسئول ماشین الات منطقه ۳ نیز اعلام داشت که ماشین الات در حال حاضر بدون نقص امادگی کامل برای شرایط برفی دارند و در صورت هر گونه عیب در زمان استفاده از ماشین الات رفع نقص خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات