تعامل سازنده و قانونمند با فرمانداری های استان راه حفاظت از منابع...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه : در نشستی که در محل فرمانداری شهرستان کرمانشاه و با حضور فرماندار ومدیرعامل شرکت وجمعی از همکاران فرمانداری وشرکت برگزار گردید بر همکاری های مشترک وتعامل هر چه بیشتر برای حفاظت از منابع آب تاکید گردید.

دراین نشست که در محل فرمانداری شهرستان کرمانشاه برگزار گردید نخست درویشی مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر از فرماندار شهرستان کرمانشاه برای حضور در جلسه بر لزوم استفاده حداکثری از زمان و فرصتهای در اختیار برای صیانت از منابع آب تاکید کرد. وی با اشار به حوزه های کاری مشترک همچون برخورد مناسب وقانونی با چاههای غیرمجاز، اصلاح روشهای الگوهای مصرف وهمکاری با کشاورزان، توسعه سرمایه گذاری های بخش آب، تعامل سازنده با فرمانداران را عاملی مهم در صیانت از منابع آب دانستند، صیانتی که بتواند بسترهای توسعه استان را در بخش متکی به آب را فراهم سازد.

درویشی با اشاره به جایگاه شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به عنوان یک بنگاه اقتصادی تحقق برنامه های دولت را نیازمند برنامه ریزی های مشترک دانست.

درویشی با اشاره به چاههای غیرمجاز، برداشتهای بی رویه از منابع وآبخوانهای زیرزمینی، کشت بی ارتباط برنج در منطقه وموارد مرتبط با نهر آبشوران وچم بشیر از لزوم  ورود جدی به همکاری های مشترک با فرمانداری شهرستان کرمانشاه خبر داد. وی با اشاره به اینکه پروژه آبشوران باید درفصل مناسب کاری انجام شود تعامل بین بخشی برای ساماندهی امور عمرانی را لازم وضروری دانست. مدیرعامل شرکت ورود به امور اجرایی مرتبط با آب در حوزه های شهری را لازمه برگزاری جلسات فنی مشترک بین کارشناسان فنی دوطرف دانست تا بتوان حجم باقی مانده از فعالیتها را به نحو مطلوبی مدیریت کرد.

وی با اشاره به پروژه چم بشیر واینکه متاسفانه هیچ ردیف اعتباری برای این کار وجود ندارد لزوم تامین اعتبارات برای ساماندهی این رودخانه را خاطر نشان ساخت. درویشی تاکید برگفتگوهای تفصیلی در خصوص جلوگیری از حفرچاههای غیرمجاز و برداشتهای بی رویه از منابع آب، جدیت در کار را ضامن برون رفت از بحرانهای آنی دانست.

رنجبر فرماندار کرمانشاه با تقدیر از مدیرعامل وتیم کارشناسی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به شناخت خود از مجموعه آب استان و شخص مدیرعامل اشاره کرد و بیان داشت که مدیریت منسجم  و درون مایه های که در صدر مدیریت آب منطقه ای وجود دارد اگر با اخلاقی وفنی همکاری وتعامل وتعهد ودلسوزی همراه شود  نتایج کار بسیار مطلوب تر خواهد بود. رنجبر با ذکر اعتقاد خود به مشارکت در مباحث مشترک واهتمام جدی اش برای رفع موانع صیانت از آب از برگزاری جلسات مشترک با بخشداران شوراهای اسلامی شهر، دهیاران ومعتمدین برای مدیریت منابع آب وبویژه مسئله چاههای غیرمجاز وحفاظت از منابع آب زیرزمینی خبر داد.فرماندار کرمانشاه با تایید سخنان مدیرعامل آب منطقه ای در خصوص چم بشیر وآبشوران بر لزوم تخصیص اعتبارات وهمکاری های بیشتر تاکید وآمادگی مجموعه خود برای هدایت وتشویق رفتارهای اجتماعی  بهره برداران در حفاظت وصیانت از منابع آب اعلام و برای همه خادمان ومسئولین متعهد ایران اسلامی آرزوی توفیق کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات