ارتباط امن شرکت آب منطقه ای اردبیل با دفاتر پیشخوان استان برقرار...

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: خوشبختانه بعد از ماهها انتظار با تاکید مدیرعامل و با همت و تلاش همکاران گروه فناوری اطلاعات، ارتباط امن شرکت آب منطقه ای اردبیل با دفاتر پیشخوان استان برای تسهیل و تسریع دسترسی مردم به خدمات شرکت برقرار شد.

مهندس کریم قرایی تصریح کرد: با ایجاد ارتباط امن با این دفاتر، انجام ۲۸ خدمت با قابلیت الکترونیکی به آنها واگذار شده است و مشترکین و بهره برداران می توانند با مراجعه به نزدیک ترین دفاتر طرف قرارداد به محل سکونت خود، خدمات مورد نظر را پیگیری نمایند.

وی اظهار کرد: از این تاریخ مشترکین می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد درخواست های خود از شرکت آب منطقه ای اردبیل را ارائه نموده و پاسخ خود را دریافت نمایند و در این مراجعه بعد از دریافت کد اشتراک و کد رهگیری می توانند با مراجعه به پورتال سازمان به آدرس www.ARRW.ir از وضعیت درخواست ها و خدمات شرکت خبردار شوند.

مهندس قرایی با بیان اینکه بحث الکترونیکی کردن خدمات دستگاههای اجرایی به مردم جزو برنامه های دولت و تاکیدات ریاست محترم جمهوری می باشد، افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل با برقراری این ارتباط جزو شرکت های پیشگام در این امر می باشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات