برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب با مشارکت کارگروه آب و انرژی

» مدیران و کارشناسان واحدهای روابط عمومی شرکت های تابعه وزارتخانه های نیرو و نفت در استان کهگیلویه و بویراحمد برای برپایی باشکوه نمایشگاه دستآوردهای چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی گردهم آمده و برای برپایی این نمایشگاه تصمیمات ویژه ای اتخاذ کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد که ریاست کارگروه آب و انرژی در برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در این استان را برعهده دارد، حاضرین در این نشست با تاکید بر برپایی باشکوه این نمایشگاه، اظهارداشتند: دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در وزارت خانه های نیرو و نفت باید بنحو شایسته ای در دید عموم قرار گیرد.

دراین نشست مقررشد: بنرهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی نصب و تلاش های پرسنل این وزارتخانه ها در استان بنحو مطلوبی پوشش خبری داده شود.

انتشارعملکرد شرکت های تابعه در بروشورها و استندها، پخش فیلم و کلیپ های متعدد از خدمات انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف، در دید عموم قرار دادن اختراعات مخترعین این وزارتخانه ها، گرامی نگه داشتن نام و یاد شهدا و بیان خدمات دولت تدبیر و امید در شش ساله گذشته از دیگر مصوبات این نشست بوده است.

نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی قراراست در روزهای دهم تا ۲۲ بهمن ماه جاری در بلوار کشاورز یاسوج دایر شود.
لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات