مغازه تعمیرگاه خودرو طعمه شعله های آتش شد

مغازه تعمیرگاه خودرو طعمه شعله های آتش شد

آتش سوزی تعمیرگاه خودرو در بلوار شیخ شلتوت آتش سوزی خودرو مشتری را در پی داشت که آتش سوزی مغازه  خودرو با تلاش آتش نشانان خاموش شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی ارومیه، ساعت ۸:۵۱ دقیقه در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی ارومیه مبنی بر بروز آتش سوزی خودروی کاپرا در داخل مغازه مکانیکی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه زنگ ایستگاه ۲ را به صدا درآورد و آتش نشانان این ایستگاه را به آخر خیابان شیخ شلتوت اعزام شدند.

حسین عمادی افسر آماده آتش نشانان اعزامی به محل در این باره اظهار داشت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده گردید یک باب مغازه مکانیکی که در داخل آن یک دستگاه خودرو کاپرا طعمه حریق شده و شعله های آتش دود به آسمان زبانه میکشد  و شعله های آتش در حال سرایت به قسمتهای دیگر این تعمیرگاه و مغازه های اطراف بود.

وی افزود: نیروهای عملیاتی بلافاصله با قطع گاز و برق مغازه و پس از ایمن سازی محل حادثه با بکارگیری تجهیزات انفرادی و دو رشته لوله آب دهی، شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش و از سرایت آن به قسمت های دیگر جلوگیری کردند.

عمادی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه مصدومی درپی نداشت و  آتش نشانان پس توصیه موارد ایمنی به صاحب مغازه به کار خود پایان دادند.

علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات