مدیریت شهری مشهد نقش تعیین‌کننده‌ای در تکمیل پروژه ۲۵ ساله کتابخانه ...

مدیریت شهری مشهد نقش تعیین‌کننده‌ای در تکمیل پروژه ۲۵ ساله کتابخانه ...

مدیریت شهری مشهد نقش تعیین‌کننده‌ای در تکمیل پروژه ۲۵ ساله کتابخانه مرکزی مشهد دارد

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری پنجم نقش بسیار تعیین کننده‌ای در تکمیل پروژه ۲۵ ساله کتابخانه مرکزی مشهد داشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احسان اصولی با اشاره به افتتاح ساختمان کتابخانه مرکزی مشهد در روزهای آینده اظهار کرد: کتابخانه مرکزی مشهد پروژه‌ای است که بیش از ۲۰ سال پیش کلنگش به زمین خورده و به دلایل مختلف در طی سال‌های گذشته به سرانجام نرسیده بود.
وی ادامه داد: با آغاز به کار دوره پنجم مدیریت شهری و با نگاه فرهنگی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، هم‌افزایی‌ها و همکاری‌های بین بخشی بسیار خوبی برای تسریع در بهره‌برداری این طرح بزرگ صورت پذیرفت و همین روحیه باعث شد تا شاهد افتتاح این مجموعه در روزهای آینده باشیم.
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به پیگیری‌های شهرداری مشهد و بازدیدهای مستمر شهردار مشهد از این پروژه تاکید کرد: هماهنگی و پیگیری‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد با دستگاه‌هایی همچون استانداری خراسان رضوی، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و فرماندار مشهد اتفاقات بسیار خوب و مبارکی را در این عرصه رقم زد.
وی با قدردانی از تلاش‌های قربان میرزایی، سرپرست سابق استانداری و معاون اقتصادی استان و همچنین موهبتی فرماندار سابق مشهد و حیدر خوش نیت سرپرست فعلی این مجموعه تصریح کرد: آقای سبزیان نیز از زمانی حضور در نهاد کتابخانه‌های خراسان رضوی پیگیری‌های بسیار خوبی را در این حوزه داشتند که منتج به نتیجه شیرین برای مردم و شهروندان شد.
اصولی اضافه کرد: این موضوع نشان می‌دهد که اگر در تمام زمینه‌ها و پروژه‌ها این هم‌افزایی در استان و شهر وجود داشته باشد، رخدادهای خوبی را شاهد خواهیم بود.
وی همچنین به سهم نیم درصدی کتابخانه‌ها از درآمد شهرداری‌ها اشاره کرد و گفت: در دوره‌های قبل برای پرداخت این سهم مشکلاتی به وجود آمده بود که خوشبختانه با نگاه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای پنجم این مشکل حل شده و مصر هستیم از این سهم پروژه‌های خوبی را در حوزه کتابخوانی شهر اجرا کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات