معاون وزیر نیرو در کرمانشاه گفت: برق پایدار در منطقه غرب کشور با اجرای پروژه های جدید تامین می‌شود

مهندس حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی پس از بازدید از پروژه های صنعت برق در استان کرمانشاه در مصاحبه تلویزیونی خود با خبرنگار مرکز صدا و سیمای این استان ابراز امیدواری کرد که با بهره برداری از پروژه های متعدد برقی تا قبل از پیک بار ۹۸، برق پایدار در منطقه غرب کشور تامین می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای غرب، مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی که به منظور بازدید از روند اجرایی پروژه های برقی به استان کرمانشاه سفر کرده بود، با ابراز رضایت از روند اجرای پروژه های در دست اقدام وزارت نیرو در کرمانشاه گفت: وزارت نیرو تمام سعی و تلاش خود را جهت اتمام این پروژه ها تا قبل از پیک بار سال ۹۸ به کار خواهد گرفت.

مهندس حائری افزود: در بازدید میدانی که از این پروژه ها انجام شد امیدواریم با تکمیل این پروژه ها، کمک شایانی به وضعیت تولید برق در منطقه غرب کشور شود تا در سال آینده شاهد خاموشی ناشی از کمبود تولید برق نباشیم.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در پایان گفت: خوشبختانه احداث، نصب و بهره برداری از این تجهیزات و افزایش قابلیت اطمینان شبکه با سرعت مناسبی در استان های کردستان، کرمانشاه و ایلام در دست اجراست.

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای غرب

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای غرب

  شرکت برق منطقه ای غرب

  شرکت برق منطقه ای غرب یک شرکت در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات