جستجوی راهکارهای جلوگیری از تخلفات ساختمانی در دیدار مدیر منطقه ۲ شهرداری با رئیس سازمان

جستجوی راهکارهای جلوگیری از تخلفات ساختمانی در دیدار مدیر منطقه ۲ شهرداری با رئیس سازمان

در دیدار مدیر منطقه دو شهرداری یزد با رئیس نظام مهندسی ساختمان استان مشکلات ساخت و ساز و راهکارهای پیشگیری از تخلفات ساختمانی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در این ملاقات که در محل سازمان صورت گرفت مهندس کشفی با استناد به تجربیات کار خود در مناطق سه گانه شهرداری یزد گفت: غالب تخلفات ساختمانی در مواردی چون پیشروی و تراکم غیر قانونی رخ داده که مربوط به موقعیت محل و ساختمانهای اطراف ملک بوده است.

بگفته وی، حل این مشکل نیازمند انعطاف قوانین،هماهنگی دستگاهها و اصلاح طرح تفصیلی و در نهایت جلوگیری از دونقشه ای شدن ساختمانهاست.

در این دیدار دکتر سالاری رئیس نظام مهندسی ساختمان استان یزد،با تشریح توانمندیها و تخصصی بودن مجموعه از آن به عنوان محورمحرکه و واسطه تعاملی کلیه دستگاههای مرتبط ساخت و ساز یاد کرد و گفت:تصمیم گیران اکثر دستگاهای دخیل در ساخت و ساز،خود از اعضای فرهیخته و تاثیر گذار سازمان هستند وبا انعطاف در تصمیم گیریها می توان به برون رفت از معضل فعلی و بهبود شرایط زندگی مردم امیدوار بود.

در این دیدار مقرر شد با توجه به اینکه دسترسی های موجود محل فعلی ساختمان سازمان در شان مهندسان و مردم شریف منطقه نیست، شهرداری نسبت به زیبا سازی کوچه شهید محمد صالح جعفرزاده و تعریض ادامه مسیراقدام و موجبات آسایش مراجعان و مردم محل را فراهم آورد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات