مدیریت جهادی و فعالیت های شبانه روزی سرلوحه کارها قرار گیرد

مدیریت جهادی و فعالیت های شبانه روزی سرلوحه کارها قرار گیرد

معاون وزیر راه وشهرسازی در مراسم معارفه مدیر کل جدید راه وشهرسازی استان خواستار شد؛
مدیریت جهادی و فعالیت های شبانه روزی سرلوحه کارها قرار گیرد
سید علایی، اصفهان را با وسعت ۱۰۷ هزار کیلومتر مربع و داشتن ۱۱هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه اصلی، فرعی، آزاد راه، بزرگراه و کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق، استانی مهم در امر حمل و نقل کشور برشمرد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان،سیدسعید سیدعلایی در آیین معارفه مدیرکل راه و شهرسازی اصفهان که در محل سالن اجتماعات شهید دادمانِ اداره کل راه وشهرسازی استان برگزار شد گفت: وحدت و مدیریت واحدی که در مجموعه سازمان های این وزارتخانه در استان وجود دارد به افزایش راندمان کار منجر خواهد شد.
وی یادآور شد : این وزارتخانه در حوزه اصلاح ساختار و کاهش تصدی در بخش های مختلف قدم های مثبت و سازنده ای برداشته است که از جمله این اصلاحات می توان به اصلاح نظام اداری اشاره کرد که در دور دوم از سال ۹۷ تا ۹۹ به تصویب شورای عالی اداری رسیده است.
به گفته وی این برنامه در قالب ۱۰ محور در بخش های ستادی، سازمان ها، شرکت های تابعه و ادارت کل استانی این وزارتخانه دنبال می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی سند جامع نیروی انسانی را از اقدامات مدیریت سرمایه انسانی برشمرد و گفت: در این راستا در دور اول مجوز پذیرش و بکارگیری برای حدود ۳۰۰ نفر از سازمان اداری و استخدامی گرفته شده که از اول اسفند مشغول به کار می شوند.
وی یادآور شد: همچنین طرح شناسایی شایستگی ها و ارتقای سرمایه انسانی از دیگر اقدامات مهم و موثر این وزارتخانه است که به تازگی آغاز شده است.
این مقام مسوول وزارت راه و شهرسازی هدف از اجرای این طرح را ارتقای پایدار مدیران و نیروها در راستای اهداف و سیاست های این وزارتخانه برشمرد و گفت: با این اقدام بانک اطلاعات کاملی از استعدادهای سازمانی ، دانش مهارتی و تخصصی نیروهایی که شایستگی ارتقا به پست های مدیریتی بالاتر را دارند، شناسایی و تکمیل می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی بیان کرد : تاکنون یکهزار نفر از کارشناسان سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه برای بررسی وضعیت خود به لحاظ شایستگی در این طرح شرکت کرده اند که مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
سید علایی یادآور شد: در مدت سه سال و نیم گذشته اقدامات بسیار مهمی در حوزه راه و شهرسازی در اصفهان صورت گرفته است.
وی از مدیرکل جدید راه و شهرسازی اصفهان خواست تا با سرلوحه قرار دادن مدیریت جهادی و فعالیت های شبانه روزی، بتواند گام های سازنده و موثری در بخش های مختلف بردارد.
در این مراسم حمیدرضا امیرخانی با حکم وزیر به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی اصفهان منصوب و از خدمات حجت‌الله غلامی مدیرکل سابق این اداره کل قدردانی شد.


لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات