موانع را از سر راه سرمایه‌گذاران در شهر کرمان برمی داریم

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی شهرداری کرمان :


موانع را از سر راه سرمایه‌گذاران در شهر کرمان برمی داریممدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی شهرداری کرمان، تسهیل کردن شرایط و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری را از اهداف سازمان سرمایه گذاری شهرداری کرمان عنوان کرد.
به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، محمود ایرانمنش گفت: این سازمان در صدد است با برداشتن موانع از سر راه سرمایه گذاران، شرایط را برای سرمایه گذاری در شهر کرمان، مناسب و مساعد کند.
وی با تاکید بر اهمیت و نقش سرمایه‌گذار در اجرای پروژه‌های عمرانی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذار می تواند در همه‌ی پروژه‌ها و اقداماتی که شهرداری انجام می‌دهد، نقش داشته باشد. بنابراین باید بسترها و زیرساخت های لازم جهت جذب سرمایه گذار فراهم شود.
ایرانمنش گفت: با توجه به اهمیت و ارزش سرمایه گذاری، باید نگاه به آن، از یک موضوع فرعی به یک موضوع اصلی تغییر کند.
وی افزود: البته با این که جذب سرمایه گذار مساله‌ی مهمی است اما مساله‌ی انعقاد قرارداد هم بسیار مهم است و در واقع انعقاد یک قرارداد خوب برای طرفین، نقش بسزایی در  اجرای پروژه های عمرانی دارد.
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری کرمان افزود: در مجموع رسالت این سازمان، جذب سرمایه گذار و مشارکت حداکثری شهروندان در کارها و امور شهرداری و ایجاد زمینه های لازم برای اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی است.


مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۶۳۰۲.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات