انجام ۱۳۶۰ عملیات اطفاء حریق در شهر کرمان

طی ۱۰ ماهه گذشته صورت گرفت:

انجام ۱۳۶۰ عملیات اطفاء حریق در شهر کرمان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از انجام ۱۳۶۰ عملیات اطفاء حریق طی ۱۰ ماهه گذشته در شهر کرمان خبر داد.

علی عسکری با اشاره به عملکرد سازمان آتش‌نشانی در حوزه‌های اطفاء حریق، امداد و نجات، ایمنی و پیشگیری طی ۱۰ ماهه گذشته گفت: در حوزه امداد و نجات طی مدت مذکور، ۲۳۰۰ مورد عملیات امداد و نجات در شهر کرمان صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه سازمان آتش‌نشانی در راستای تحقق شعار«هر خانواده یک آتش‌نشان» به ارائه‌ی آموزش های همگانی می پردازد، افزود: در این زمینه از ابتدای سال‌جاری تا کنون ۲۴ هزار نفر در شهر کرمان آموزش های ایمنی و پیشگیری را فرا گرفته اند.

عسکری در ادامه از اجرای طرح بازدید رایگان از منازل مسکونی جهت ارائه مشاوره در زمینه ایمنی توسط این سازمان خبر داد و تصریح کرد: همچنین کارگروه بازدید از اماکن عمومی و حساس، جهت بررسی وضعیت ایمنی این اماکن از جمله مراکز درمانی، هتل ها، مهمانسراها، سینماها و خوابگاه ها تشکیل شده است.

وی گفت: کلیه ایستگاه های آتش‌نشانی به سامانه پایش تصویری مجهز شده اند تا علاوه بر حفاظت از تجهیزات و دستگاه های موجود در ایستگاه‌ها، فعالیت  ایستگاه ها نیز رصد شود.

مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۸۴۲.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات