گزارش برگزاری دومین نشست هم اندیشی هیات مدیره با اعضای سازمان #

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان, با حضور هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ،  نشست هم اندیشی مهندسان عضو در محل سالن همایشهای پتروشیمی تبریز برگزار شد.

مهندس علی طوماری رئیس سازمان در ابتدای مراسم هدف از برگزاری این جلسات هم اندیشی را ارتباط بیشتر با اعضای سازمان و اظهار داشت: آشنایی با مشکلات و ارائه راه کارهایی جهت رفع آنان در برنامه های هیات مدیره جدید سازمان بوده و امیدواریم با همیاری و همکاری هرچه بیشتر اعضا این امر محقق گردد.

علی طوماری ضمن ابراز خرسندی از حضور  اعضا دراین جلسه  اظهار امیدواری نمود: امید داریم در آینده تعاملات و همکاری بیشتری بین اعضا و هیات مدیره سازمان برقرار شود تا با رفع مشکلات اعضای محترم، مراجعین و شهروندان را از خدمات بهینه سازمان منتفع نمائیم.

وی ادامه داد: جلسات هم اندیشی به دلیل برقراری ارتباطات کاری بیشتر و رفع مشکلات اعضا و سازمان برگزار می گردد و نقطه عطفی است درجهت اجرایی نمودن اهداف عالی سازمان که همانا هم راستایی و ایجاد همدلی و همکاری بیشتر بین اعضا و مدیران سازمان استان است.

علی طوماری با اشاره به عملکرد مثبت اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ، افزود : افزایش تعامل و ایجاد فضای همفکری و مشورت زمینه ساز رشد و توسعه عملکرد مثبت این سازمان جهت نیل به اهداف که همان تعالی حرفه ای مهندسان است، خواهد بود.

رئیس سازمان استان همچنین افزود: این موضوع که می توانیم با وحدت و همدلی گامهایی در جهت رفع مشکلات سازمان برداریم امری بدیهی است و ما در ابتدای راهیم اما با اعتماد و لطف الهی این درآینده نزدیک تحقق خواهد یافت.

در بخش دیگر مراسم تعدادی از اعضا برخی از مشکلات موجود خود و سازمان را مطرح نمودند که در ادامه جلسه رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان در مورد مسائل و مشکلات موجود پاسخهایی را به حاضرین ارائه نمودند.


لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی یک انجمن در شهر تبریز می باشد

   نظرات