کلنگ بزرگترین پارک مسافر شهر زرند به زمین زده شد .

کلنگ بزرگترین پارک مسافر شهر زرند به زمین زده شد .

طی مراسمی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان،مهندس مهدلو شهردار و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان زرند کلنگ پارک مسافر در شرق زرند به زمین زده شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو شهردار زرند ضمن خیر مقدم به مدیران استانی و شهرستان زرند به نقش فضاهای سبز در جامعه امروزی اشاره کرد و گفت:فضاهای سبز زیبا می‌تواند زمینه جذب گردشگر را در شهرستان ایجاد کند .

وی به صنعتی شدن شهر زرند اشاره کرد و یکی از راه‌های جذب گردشگری ایجاد فضای سبز و مبلمان شهری مناسب است اظهار داشت:هر چقدر بتوانیم، فضای سبز و گردشگری در شهرستان زرند ایجاد کنیم به توسعه شهرستان کمک کرده‌ایم.

مهندس محمد رضا مهدلو هدف از اجرای این طرح را اسکان مسافران در ایام پیک مسافرت و ارایه خدمات رفاهی در دیگر روزهای سال دانست و افزود:توزیع متناسب فضای سبز در چهار منطقه‌ی شهر زرند از مهمترین برنامه های شهرداری در زمینه فضای سبز می باشد .

منتخب شورای شهر با تاکید به اینکه شهرستان زرند در مسیر ارتباطی شهرهای جنوبی به شمالی کشور و مشهد قرار دارد گفت: با توجه به اینکه زرند از جمله شهرهائیست است که در مقصد سفر شهروندان از جنوب کشور به شمال و شهر مقدس مشهد می باشد، از این رو طراحی مبادی ورودی شهر و توسعه سرانه فضای سبز با توجه به احداث بوستان مسافر در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است

وی تصریح کرد:برای ساخت این مجموعه تفریحی بیش از چهل و پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری در نظر گرفته شده است و به زودی عملیات اجرائی این بوستان به انجام خواهد رسید.

مهندس مهدلو اظهار داشت : امکانات رفاهی این بوستان شامل : فضای آموزشی ، نمازخانه ،زمین والیبال ، زمین بازی ، وسائل تندرستی ، آبنما ، آلاچیق می باشد .

وی عنوان کرد : این پارک ، دومین پارک بزرگ شهر زرندمی باشد که با پیگیری و نظارت سازمان سیما،منظر و فضای سبز و معاونت فنی عمرانی شهرداری زرند اجرا می شود

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات