در چهارمین روز از دهه فجر کلنگ جداسازی آب فضای سبز از آب شهری قسمت غرب زرند به زمین زده شد .

در چهارمین روز از دهه فجر کلنگ جداسازی آب فضای سبز از آب شهری قسمت غرب زرند به زمین زده شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این مراسم که با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند ,مهندس مهدلو شهردار،اعضاء شورای شهر و جمعی از روسای ادارات شهرستان حضور داشتند کلنگ لوله گذاری قسمت غرب زرند به زمین زده شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این مراسم مهندس مهدلو شهردار زرند با اعلام اینکه طرح جدا سازی آب شرب از آب فضای سبز یکی از پروژه های مهمی می باشد که در شهرهای کویری ایران باید به آن یک نگاه ویژه داشته باشیم .

شهردار زرند با اعلام اینکه با اجرای این طرح بیش از ۱۰انشعاب پرمصرف آب فضالی سبز جمع آوری خواهد شد گفت: این شهرداری موفق شده است در طی سال جاری و با انجام لوله گذاری های مختلف ،۳ انشعاب پرمصرف را از سطح شهر جمع آوری نماید .

وی به بحران کم آبی در سراسر کشور و خصوصاً شهر زرند اشاره کرد و گفت: برای مقابله با بحران کم آبی باید به فکر برنامه های جدیدی برای این امر باشیم که استفاده ازلوله گذاری جدید ، آبیاری قطره ای و روشهای جدید آبیاری در این خصوص لازم می باشد

وی با اعلام اینکه روش آبیاری فضای سبز استاندارد نمی باشد و باید مدیریت و اصلاح شود، اظهار داشت : جداسازی سامانه آبیاری فضای سبز از آب شرب اقدامی مهم و حیاتی در خصوص کاهش بحران کم آبی می باشد .

وی هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۲میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح بتوانیم بخش غربی زرند را بهسازی و زیباسازی نمائیم .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات