افتتاح و کلنگ زنی ۱۴ طرح آبرسانی آبفار علی آباد در دهه فجر

افتتاح و کلنگ زنی ۱۴ طرح آبرسانی آبفار علی آباد در دهه فجر

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی علی آبادکتول گفت: در ششمین روز از دهه فجر ۱۴ طرح آبرسانی با اعتباری بالغ بر ۱۰۷ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان عبدا.. فراهی در آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی دهه فجر، افزود: با اجرای این طرح آبرسانی ۸۶۸۵ خانوار با جمعیتی معادل ۳۱۱۴۴ نفر از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
وی هزینه اجرای این طرح آبرسانی را ۳۲۳۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: حفر و تجهیز ۲حلقه چاه عمیق، اجرای خط انتقال افزون بر ۹ کیلومتر، احداث یک باب مخزن به حجم ۱۰۰ مترمکعب و یک مخزن فلزی شیشه ای ۱۵۰ متر مکعبی و بهسازی ۲ دهنه چشمه حجم عملیات طرح های آبرسانی قابل بهره برداری است.
فراهی ضمن یادآوری کنگ زنی ۱۰ پروژه آبرسانی در این ایام، اضافه کرد: اجرای ۱۰ کیلومتر خط انتقال و شبکه داخلی به طول ۶کیلومتر، ۳ باب مخزن دخیره به حجم بیش از ۲۰۰۰ متر مکعب، بهسازی ۲دهنه چشمه و یک باب حصارکشی حجم عملیات پروژه های آبرسانی کلنگ زنی است.
به گفته مدیر امور آب و فاضلاب روستایی علی آباد، برای بهره برداری از طرح های آبرسانی کلنگ زنی شده، ۷۴۸۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است.
وی تعداد روستاهای این شهرستان را ۵۲ آبادی اعلام کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی آزادشهر ۱۲ هزار و ۴۵۵ خانوار با جمعیت ۴۱هزار و ۹۱۵ نفر را تحت پوشش دارد.
گفتنی است آئین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی دهه فجر با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان، نماینده مردم شهرستان علی آباد در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات