اقدامات شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در راستای تامین برق راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، از آمادگی کامل نیروهای عملیاتی خود،خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با توجه به برنامه ریزی گسترده انجام شده ،بی شک صنعت برق همواره برای تجلی این همبستگی عزم خود را جزم کرده و در پشت صحنه این حضور تلاش می کند و خادمین این سرزمین همواره بر عهد خود پایبند هستند و تا آخرین توان برای اقتدار میهن اسلامی ایران خدمت رسانی می کنند.
از اقدامات انجام شده در خصوص تامین برق پایدار درراهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه، می توان به، رفع عیب تاسیسات ، به منظور، برق رسانی به واحد های مربوطه و  ایمن سازی قفل شالتر های میدان آزادی و خیابان های آزادی و جناح در یکسال گذشته اشاره کرد.
همچنین، بازدید از تمام پست های اختصاصی و عمومی تامین کننده برق جایگاه های مراسم ، خدماتی و امنیتی و بازدید از دستگاه های پست برق زمینی و هوایی و شالترها انجام شده است و تمام پست ها نیز در صورت نیاز ،تعمیر شده اند.
گفتنی است؛ تامین برق مطمئن کانکس های ، ستاد فرماندهی ، واحدهای خدماتی ، امنیتی و ایمنی  در میدان آزادی، تعویض  و شستشوی چراغ روشنایی معابر خیابان های اطراف مراسم، آمادگی اکیپ ها و خودروهای منطقه به منظور برگزاری مراسم و بازدید مستمر از کلیه معابر منتهی به میدان آزادی، شناسایی کانون های خطر شامل قفل درب پست ها و شالترها و پایه های فشار ضعیف را  از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه می توان ،عنوان کرد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات