برگزاری دومین نشست کانون تفکر سازمان

برگزاری دومین نشست کانون تفکر سازمان

کانون تفکر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد دومین نشست خود را در محل سالن کنفرانس مجتمع رفاهی فرهنگیان یزد برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، در این نشست که با حضور حدود ۵۰ نفر از صاحب‌نظران و کارشناسان برگزار شد، عدالت در سهمیه بندی اجرای کار در سازمان محور بحث و گفتگو بود.

مهندس سید ابوالفضل هاشمی مدیر واحد خدمات مهندسی سازمان با حضور در این نشست چگونگی روند ارجاع کار به مهندسان واجد شرایط عضو سازمان را تشریح کرد و در خصوص شرایط دفاتر و تخصیص ظرفیت آنها گفت: ظرفیت دفاتر در شرایط فعلی و تقریباً تاریخچه ۱۶ ساله نحوه تخصیص ظرفیت به صورت مساوات بوده و از تقسیم متراژ کار تخمینی سالیانه بخش بر تعداد مهندسین ناظر و طراح با ضرایب اختصاصی ۱-۲-۳ بوده است.

وی اظهار داشت: نگاه سهمیه ای با توجه به لزوم نظارت دقیق تر  و طراحی بهتر نقشه های ارائه شده به مردم باید به صورت عدالت محور باشد.

در این نشست مهندس درخشان عضو علی البدل هیئت مدیره سازمان و رئیس هیئت رئیسه کانون تفکر ضمن تشکر از مشارکت فعال مهندسان در مباحث و مذاکرات این کانون، ابراز امیدواری کرد اینگونه هم اندیشی ها با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مالکان و بهره‌برداران ساختمان ها تداوم یابد و نتایج آن ها مورد استفاده مبادی ذیربط قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات