مهندس مهدلو شهردار زرند: آسمان زرند در شب ۲۲ بهمن نورافشانی می شود.

مهندس مهدلو شهردار زرند: آسمان زرند در شب ۲۲ بهمن نورافشانی می شود.

مهندس مهدلو شهردار زرند از آمادگی کامل شهرداری زرند برای برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: استقرار ایستگاه های فرهنگی در طول مسیر راهپیمایی، توزیع ۳ هزار بسته فرهنگی ، شستشو و پاکسازی مسیر راهپیمایی، آماده سازی مسیر راهپیمائی، تامین نیروی خدماتی و خودروی وانت برای این مراسم از جمله اقدامات شهرداری برای ۲۲ بهمن می باشد .

شهردار زرند به برنامه های اجرا شده در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: در این دهه شهرداری زرند با خرید بیش از ۱۵۰۰متر ریسه رنگی و ۳۵۰عدد انواع پرچم جمهوری و چاپ بیش از ۲۵۰متر مربع بنر ونصب در قسمتهای مختلف شهر،نصب ریسه های رنگی در سطح شهر ،چاپ انواع پوسترهای تبلیغاتی دهه مبارک فجر و... از جمله برنامه های ما در این دهه بوده است .

مهندس محمدرضا مهدلو همچنین از خریدلوازم نورافشانی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار داشت: این مراسم همزمان با سراسر کشور و در راستای بالا بردن روحیه نشاط و شادی در بین آحاد مردم در ساعت ۲۱ روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه آغاز خواهد شد .

وی اظهار امیدواری کرد مردم شهرستان زرند نیز همچون گذشته با فریادهای الله اکبر فضای شهر را عطرآگین و آکنده از شور و شعور انقلابی کنند .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات