فرمانده جدید پایگاه بسیج شرکت آب منطقه ای معرفی شد

همزمان با ایام االله دهه مبارک فجر ، فرمانده جدید پایگاه بسیج شهید جابری شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی،در جلسه ای که با حضور مدیر سازمان بسیج ادارات سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا(ع)- ادارات کل استان، دبیر فرهنگی شرکت های تابعه وزارت نیرو و همچنین مدیرعامل،معاونین و کارکنان شرکت آب منطقه ای برگزار شد، فرمانده جدید پایگاه بسیج شهید جابری این شرکت معرفی شد.

در این جلسه که با گرامیداشت ایام فاطمیه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه بود ،مدیرعامل شرکت آب منطقه ای،ضمن بزرگداشت این ایام، از ایثارگران به عنوان فاتحان قله های ایثار و فداکاری یاد کرد و گفت: اقتدار و صلابت امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری و جانفشانی این عزیزان است.

"حسین امامی"داشتن روحیه بسیجی و نیز امید و نشاط در تمام عرصه ها را مهم و حیاتی بر شمرد و ابراز امیدواری کرد، با حضور باشکوه همه آحاد جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، شاهد خنثی کردن توطئه های دشمنان و سربلندی ایران باشیم.

وی در ادامه از زحمات و تلاشهای "حسین ضیاء" فرمانده سابق پایگاه شرکت آب منطقه ای در طی سال های گذشته تشکر و قدردانی و برای فرمانده جدید پایگاه بسیج این شرکت آروزی توفیق و سربلندی در انجام ماموریت های محوله کرد.

در پایان این جلسه طی حکمی از سوی سرهنگ " اقبالیان" مدیر سازمان بسیج ادارات سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ،"محسن طحان" به عنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج شهید جابری شرکت آب منطقه ای معرفی شد.

همچنین در این مراسم از نفرات برتر مسابقات قرآنی ادارات استان، برندگان مسابقات کتاب خوانی و بانوان برتر در مسابقات ورزشی ادارات تقدیر بعمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات