دیدار با خانواده های معظم شهدا در دهه فجر انقلاب اسلامی

همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، مشاور مدیر عامل در امور ایثار گران شرکت به همراه مدیر عامل و چند تن از مدیران شرکت با خانواده های معظم شهدای شرکت از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "سید حسن رضوی" مدیر عامل شرکت به همراه "محمدحسن صادق زاده" مشاور امور ایثارگران و "جواد اسدی " مدیر دفتر روابط عمومی با خانواده معظم شهید "محمد سمیعی فرد" دیدار کردند.

مدیر عامل شرکت در این بازدید عنوان کرد: این سلسله دیدارها در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای جان بر کف عرصه ۸ سال دفاع مقدس صورت می گیرد تا با روح بلند آنان که با بزرگ منشی، همواره دغدغه اسلام را داشتند، بیعت دوباره کنیم.

رضوی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، خون شهیدان والا مقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود: این گونه مراسم و مناسبت ها بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و انقلاب می باشد.

گفتنی است، شهید محمد سمیعی فرد درسال ۱۳۰۷ در گرگان بدنیا آمد و در سال ۱۳۴۷ درقسمت حسابداری سازمان آب استخدام گردید. این شهید بزرگوار تحصیلات خود را تا مقطع فوق لیسانس ادامه داد و مرتبا در تظاهرات علیه شاه شرکت می کرد. شهید سمیعی فرد در روز ۲۲ بهمن سال ۵۷ همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی زمانی که یک مجروح را جهت انتقال به بیمارستان حمل می کرد، توسط عوامل به جامانده از رژیم شاه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به فیض شهادت نائل گردید.

مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت همچنین به همراه مدیر عامل در دیدار جداگانه ای از خانواده شهید "علی قلعه وند" نیز بازدیدی به عمل آوردند.

شهید علی قلعه وند در آبان ماه سال ۱۳۴۲ در محله یاغچی آباد در خانواده ­ای مذهبی به دنیا آمد. وی در ۲۳ بهمن ماه سال ۶۴ در سازمان آب استخدام شد. شهید با داشتن همسر  و یک فرزند  نوزاد در ۵ بهمن سال ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.

همچنین "محمد حسن صادق زاده " به همراه مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت در منزل شهید قدرت الله بهمنی حضور یافته و با خانواده ایشان دیدار کردند. شایان ذکر است، شهید قدرت الله بهمنی درسال ۱۳۱۲ درهشتگرد کرج در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد. وی در سال ۱۳۴۵ در شرکت آب منطقه ای تهران مشغول به کار شد.

همسر شهید درمورد نحوه شهادت شهید بهمنی این گونه نقل می کند که  وی در تاریخ ۲۵ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ ساعت ۳.۳۰ دقیقه بامداد با صدای الله اکبر از خواب بیدار شد و با اینکه وقت اذان نبود ۲ رکعت نماز خواند و بلافاصله راه افتاد، چند دقیقه بعد به دست عوامل باقی مانده از ساواک به درجه رفیع شهادت رسید.

در ادامه این بازدیدها، مشاور مدیر عامل به همراه "احمد خسروی" فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ضمن حضور در منزل شهید تیمور باسمه چی با خانواده ایشان دیدار و از مقام شامخ آن شهید بزرگوار تجلیل کردند. شهید باسمه چی در سال ۱۳۱۹ در شهرستان خوانسار (روستای هُرستانی) و در یک خانواده­ مذهبی چشم به جهان گشود.

سه ماه قبل از ورود حضرت امام (ره) در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۵۷ در خیابان وحدت اسلامی در حین تظاهرات بر اثر اصابت گلوله به سرش به دست توسط مزدوران پهلوی به شهادت رسید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات