حضور فعالان توریسم منطقه فرهنگی کاشان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

حضور فعالان توریسم منطقه فرهنگی کاشان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

سید مهدی رضوی‌زاده، اظهار کرد: معرفی بخشی از ظرفیت‌های گردشگری منطقه فرهنگی کاشان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی، مشارکت پررنگ بخش خصوصی و متولیان فرهنگی و شهری منطقه فرهنگی کاشان در این نمایشگاه را یادآور شد و خاطرنشان کرد: کاشان بزرگ، با دارا بودن موضوعات ویژه و منحصر به فرد در زمینه گردشگری همواره از نقاط مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده که با توجه به اقدامات چندساله اخیر در امر توسعه مندی و برندسازی این حوزه، رشد کمی و کیفی این صنعت را در منطقه در پی داشته است.

مدیر حوزه گردشگری شهرداری کاشان، تصریح کرد: شهرداری کاشان با حضور موثر در همه اتفاقات گردشگری سعی در معرفی منطقه به عنوان شهر رویدادها با هدف توزیع حضور گردشگران در فصل‌های مختلف سال و برای رونق مستمر در راستای ارائه خدمات بهتر به گردشگران را داشته است.

رضوی‌‌زاده همچنین بازدید فعالان و راهنمایان گردشگری منطقه فرهنگی کاشان از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در قالب توری یک روزه، با هدف آشنایی با دستاوردها و پیشرفت‌های استان‌های مختلف در عرصه توریسم به همت حوزه گردشگری شهرداری کاشان و با همکاری انجمن راهنمایان گردشگردی کاشان و آران و بیدگل را متذکر شد.

شایان ذکر است دوازدهمین دوره این نمایشگاه بین المللی تا ۲۶ بهمن ماه در پایتخت دایر است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات