نظارت بر اماکن تجاری تحت مالکیت / بازرسی از بازارهای زیر پوشش سازمان

نظارت بر اماکن تجاری تحت مالکیت / بازرسی از بازارهای زیر پوشش سازمان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، معینی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری مرکز استان ، وظایف ابلاغ شده به این سازمان برابر مصوبه شورای اسلامی شهر مبنی بر مدیریت بازارهای تحت مالکیت شهرداری ساری و سرقفلی مغازه های متعلق به شهرداری از سالیان گذشته که برابر آیین نامه مالی شهرداریها به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار شده است را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: قوانین مربوط به مالکیت و مستاجر در این اماکن تجاری اعمال شده و با متخلفین نیز برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: موضوع واگذاری عین مستاجره بغیر مطابق بند ۱ ماده ۱۴ قانون مالک و مستاجر ، با تدابیر اتخاذ شده و در راستای فرهنگ سازی و آموزش قوانین با ابلاغ کتبی به کلیه صاحبان سرقفلی و نصب بنرهایی در سطح بازارهای تحت پوشش اطلاع رسانی قوانین مذکور انجام شد.

معینی با اشاره به لزوم سهولت و تسریع ارائه خدمات به شهروندان در ایام پایانی سال ، ادامه داد: برنامه ریزی های کارشناسی برای  بازرسی و نظارت بیشتر بر بازارهای تحت پوشش سازمان ، کانکس های فروشگاهی عرضه میوه و تره بار  و روزبازارهای هفتگی در جهت رفاه حال شهروندان و دسترسی آسانتر تامین مایحتاج روزانه در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول به تشکیل ستاد مدیریت بحران سازمان در بازارهای تحت پوشش اشاره کرده و گفت: به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری ، با توجه به شرایط جوی ، اکیپ های امدادی ستاد مدیریت بحران این سازمان  در بازارهای تحت پوشش تشکیل و در راستای ارائه خدمات به کسبه و شهروندان فعالیت خواهد کرد .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی در پایان خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای ارائه خدمات به شهروندان در روزهای پایانی سال و در حوزه وظایف سازمانی در حال انجام بوده و اجرایی خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات