نمایشگاه دستاوردهای شهرداری...

نمایشگاه دستاوردهای شهرداری...

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد از حضور شهرداری یزد در اولین نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی پیروزی انقلاب و شرکت در نهمین همایش شهر ایده آل در بندرعباس خبر داد.

حسین ساجدی فر ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، با اعلام این خبرگفت: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در شهر بندرعباس برگزار می شود و شهرداری یزد در آن حضور پررنگی خواهد داشت.

وی با اشاره به ارائه بخشی از خدمات و اقدامات صورت گرفته توسط بخش‌های مختلف شهرداری یزد در این نمایشگاه، افزود: در غرفه شهرداری یزد سعی شده است گوشه‌ای از اقدامات قابل توجه شهرداری طی سال‌های گذشته و همچنین برنامه‌ها و طرح‌های آتی به عموم بازدیدکنندگان ارائه شود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد افزود: در این رخداد بزرگ رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور، معاون امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور، برخی از اعضای شوراهای اسلامی شهرهای سراسر کشور، شهرداران کلانشهرها و مراکز استان‌ها حضور خواهند داشت.

ساجدی فر گفت: انتقال دانش مدیریت شهری با رویکرد استراتژیک‌پذیری مدیران شهری، اعضای شوراهای اسلامی و کارشناسان این حوزه، ایجاد بستر مناسب برای عرضه محصولات با کیفیت به شهرداری ها، ارائه الگوی شهرهای ایده آل‌، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری های نوین روز دنیا در حیطه مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی از دیگر اهداف تعیین شده برگزاری این نمایشگاه توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور است.

ساجدی فر افزود: در نهمین دوره نمایشگاه شهرایده‌آل شرکت کنندگان در حوزه‌های مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، مدیریت و خدمات شهری، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیبا سازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد، آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

وی خاطرنشان کرد: در این همایش و نمایشگاه علاوه بر ارائه مقالات تخصصی توسط کارشناسان شهرداری یزد، چند نشست تخصصی نیز برگزار می‌شود.

مدیر اجرائی اولین نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی پیروزی انقلاب استان یزد اظهارداشت: در این نمایشگاه، شهرداری های اردکان، ابرکوه، میبد، مهریز و بافق نیز از استان یزد حضور خواهند داشت.

اولین نمایشگاه دستاوردهای شهرداری های سراسر کشور در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی همراه با نهمین همایش شهر ایده آل در روزهای یکم لغایت سوم اسفندماه در محل نمایشگاه های دائمی شهر بندرعباس برگزار می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات