بررسی مشکلات حوزه آب شهرستان سیرجان با حضور معاون وزیر نیرو

در جلسه ای با حضور معاون حقوقی، پارلمانی و پشتیبانی وزیر نیرو، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان و جمعی از مسئولین، مشکلات حوزه آب سیرجان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در جلسه ای با حضور دکتر انجم شعاع معاون حقوقی، پارلمانی و پشتیبانی وزیر نیرو، آقای حسن پور نماینده مردم شریف شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان و جمعی از مسئولین مشکلات حوزه آب شهرستان سیرجان مورد بررسی قرار گرفت.

معاون پشتیبانی و پارلمانی وزارت نیرو در بدو ورود به سیرجان از سد تنگوئیه بازدید کرد و در جلسه ای که با هدف بررسی برخی مشکلات آبی و حق آبه کشاورزان پایین دست برگزار شد گفت: برای حفاظت از منابع آب باید زیرساخت های لازم را ایجاد کنیم و در این راستا مدیریت و صرفه جویی آب یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

دکتر رضا انجم شعاع افزود: بحران آب جدی است و نمی توانیم در برابر این مشکل راهکارهای مناسب و اقدامات جدی نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: سرانه مصرف آب در استان کرمان رو به افزایش است و می توانیم با مدیریت بهینه مصرف و راهکارهای لازم بحران را مهار کنیم.

همچنین در سفر دکتر انجم شعاع معاون حقوقی، پارلمانی و پشتیبانی وزیر نیرو به شهرستان سیرجان به همراه جمعی از مسئولین، طرح آبرسانی به هماشهر سیرجان، عملیات بازسازی شبکه و خط انتقال آب شرب بخش پاریز سیرجان به طول هفت کیلومتر و مجتمع آبرسانی روستایی روستاهای کران و دهسراج افتتاح شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات