جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی...

همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم جشن بزرگ انقلاب در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این مراسم که با استقبال و حضور گسترده خانواده های کارکنان در سالن مجتمع فرهنگی امام علی علیه السلام برگزار شد، مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل این شرکت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس و همچنین شهیدان اخیر حادثه تروریستی زاهدان به تبیین و توصیف  دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف پرداخت و دستیابی  به این اهداف را در نتیجه و ثمره خون شهیدان و ایثار انسان های والامقامی دانست که در راه اعتلای ارزش های اسلامی و تامین آسایش و امنیت ملت از جان خود گذشته و موجب افتخار کشور شدند.

وی افزود: آرامش و ثبات امروز کشور ما در سایه خون شهدا و جانفشانی های آنهاست  و این در حالی است که کشورهای منطقه درگیر نا آرامی و جنگ های داخلی هستند .

مهندس دانشجو در ادامه موفقیت‌های شرکت آب منطقه ای استان را مرهون زحمات و تلاش های جهادی مجموعه مدیران و کارکنان و صبر و تحمل خانواده‌های آنها دانست و ضمن تقدیر از کلیه کارکنان گفت: این همسران مدیران و کارمندان عزیز هستند که با ایجاد آرامش و محیطی مناسب موجبات فعالیتها و تلاش هرچه بیشتر را برای همسرانشان فراهم میکنند .

در این مراسم همچنین از تعداد ۱۴۰ نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز فرزندان کارکنان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر و تشکر شد .

گفتنی است این مراسم با اجرای بخشهای شاد و متنوع فرهنگی و هنری و اجرای مسابقات و ویژه برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها که موجب نشاط و شادی حضار در این جشن بزرگ گردید بپایان رسید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات