دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای شهر با حافظان و قاریان مدرسه شبانه روزی حفظ و تفسیر قرآن روستای سرآسیاب

دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای شهر با حافظان و قاریان مدرسه شبانه روزی حفظ و تفسیر قرآن روستای سرآسیاب

به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی و روسای کمیسیون‌های فرهنگی و برنامه و بودجه شورای شهر به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر موسسه قرآنی نورالثقلین چناران با حضور در جمع صمیمانه حافظان،قاریان،مدیریت و کادر آموزشی مدرسه شبانه روزی حفظ و تفسیر قرآن کریم در امامزاده عبدالله روستای سرآسیاب در جریان فعالیتهای این مرکز قرآنی قرار گرفتند.

در این دیدار، استاد محمد مروج حافظ کل قرآن و مدیریت این مرکز به جایگاه واهمیت والای قرآن در زندگی انسانها اشاره کرد و به بیان گزارش مبسوطی از فعالیتها و موفقیت‌های مدرسه قرآن و دانش آموزان آن پرداخت.

وی افزود: به لطف خدا کلیه فعالیتهای این مرکز در شرایط فعلی از طریق کمکهای مردمی اداره میشود و به برکت قرآن با همین کمکها و تلاش محصلین علوم قرآنی و زحمات کادر آموزشی مدرسه در سطح کشور با موفقیتهایی که در موضوعات حفظ و تفسیر کسب گردیده موجب افتخار شهرستان شده ایم.

مروج بیان کرد: علی رغم تمام فعالیتهای ارزنده این مجموعه ارزشمند که رسالت خطیر تربیت نسل آینده کشور را از طریق آموزش مفاهیم قرآنی برعهده دارد، متاسفانه آنچنان که باید شناخته شده نیست و همچنان گمنام و ناشناخته باقی مانده است که انتظار میرود مسئولین محترم شهرستان در معرفی بیشتر این مدرسه قرآنی به مردم و خصوصا خانواده ها تلاش مضاعفی را داشته باشند.

مدیر مدرسه قرآن امامزاده عبدالله، ادامه داد: انتظار داریم برای بسط فعالیتهای قرآنی تمام متمولین، خیرین و مومنین معزز در سطح شهرستان، استان و کشور ضمن دیدار از این مدرسه نسبت به اهدای کمکهایشان در زمینه تامین تجهیزات اموزشی، تهیه ملزومات مطلوبتر اسکان و تغذیه و همچنین توسعه فضای آموزشی و ساختمان مدرسه بیش از گذشته این مجموعه را یاری نمایند.

گفتنی است در این دیدار، مهندس بارویی، شهردار چناران ار آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای همکاریهای مشترک در خصوص جذب و استفاده از توان خیرین در این مجموعه خبر داد و اظهار امیدواری کرد تا در آینده نزدیک شاهد توسعه فرهنگ قرآنی در تمام سطوح زندگی خود باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری چناران

  منبع خبر

  شهرداری چناران

  شهرداری چناران

  شهرداری چناران یک شهرداری در شهر چناران می باشد

   نظرات