حضور شهرداری سنندج در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی در بندعباس

حضور شهرداری سنندج در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی در بندعباس

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف ارائه دستاوردهای موفق شهرداری ها نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی در بندرعباس گشایش یافت و شهرداری های سنندج، سقز و بانه به نمایندگی از شهرداری های استان کردستان با برپایی غرفه در این نمایشگاه حضور یافتند.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عصر دیروز با حضور رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور و تنی چند از مسئولین در بندرعباس افتتاح شد.

نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب با هدف ارائه دستاوردهای موفق شهرداریها و دهیاریها با حضور جمعی از شهرداران و دهیاران و اعضای شوراها و مدیران استانداریها در بندرعباس آغاز به کار کرد .

این نمایشگاه در فضای به متراژ۱۰ هزار مترمربع برپا شده است و ۱۱۰ شهرداری از۲۸ استان در آن حضور دارند و همچنین شهرداری کلانشهرها و مراکز استانها مشارکت فعالی در نمایشگاه دارند.

شهرداری های سنندج، سقز و بانه به نمایندگی از شهرداری های استان کردستان در این نمایشگاه حضور دارند

همچنین دستاوردهای موفق مدیریت روستایی در سالهای اخیر توسط دهیاری های ۲۷ استان کشور در معرض دید بازدیدکنندگان قرارگرفته است.

انتقال تجربیات موفق شهرداریها و دهیاریها و اطلاع رسانی دستاوردهای موفق و ملی آنها و ارائه فرصت‌ها، طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و کوچک سرمایه‌گذاری شهری در این نمایشگاه برای جذب سرمایه‌گذاران از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

ضمنا چندین شرکت بخش خصوصی تولیدکننده محصولات حوزه مدیریت شهری و روستایی در نمایشگاه شرکت کرده اند که حوزه کاری آنها عبارتست از: فضای سبز، زیباسازی، مبلمان شهری و تجهیزات پارکی، ترافیک و حمل و نقل شهری.

شایان ذکر است صبح چهارشنبه اول اسفند نیز همایش علمی مدیریت شهری و روستایی با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، رییس سازمان مدیریت بحران و شهرداران کلانشهرها در بندرعباس برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات