برگزاری یازدهمین جلسه کمیته حفاظت آب بخش شهداد شهرستان کرمان

یازدهمین جلسه کمیته حفاظت از منابع آب شهرستان کرمان در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۹۷ در محل بخشداری شهداد با حضور مدیر امور منابع آب کرمان، بخشدار و جمعی از مسئولین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، یازدهمین جلسه کمیته حفاظت از منابع آب شهرستان کرمان در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۹۷ در محل بخشداری شهداد برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست آقای یزدان پناه بخشدار شهداد برگزار گردید اعضا کمیته حفاظت از منابع آب و همچنین فرمانده انتظامی بخش حضور داشتند.

در ابتدای جلسه بخشدار شهداد توضیحاتی در خصوص وضعیت بارندگی های اخیر ارائه نمودند و با توجه به سیلابی بودن رودخانه های سطح بخش شهداد از اعضا خواستند به تناسب اختیارات و وظایف خود جهت اطلاع رسانی و همچنین اقدامات پیشگیرانه اقدام نمایند .

در ادامه جلسه مهندس سلاجقه در خصوص مصوبات جلسه قبل وهمچنین اقدامات انجام شده توضیحاتی ارائه نمود. وی همچنین بر لزوم برخورد با تخلفات از قبیل انسداد چاه های غیر مجاز و رفع تصرفات حریم و بستر رودخانه ها تاکید داشت.

در ادامه جلسه کمیته حفاظت منابع به منظور هماهنگی با عوامل انتظامی در خصوص برخورد با تخلفات جلسه ای با حضور مدیر امور منابع آب کرمان و  فرمانده انتظامی بخش شهداد  و جانشین وی در محل دفتر بخشدار برگزار گردید .

مهندس سلاجقه در این جلسه از همکاری و همراهی مجموعه انتظامی بخش تشکر کرد. در این جلسه در خصوص اجرای مصوبات جلسه قبل و  تعدادی از تخلفات که نیاز به هماهنگی با مرکز شهرستان داشت بحث وتبادل نظر شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات