تلفیق سازگاری با کم آبی و حفاظت از محیط زیست در آموزش دانش آموزان...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، کارگاه آموزشی سازگاری با کم آبی با تلفیق آموزه های حفاظت از محیط زیست مبتنی بر مطالب آموزشی کتاب انسان و محیط زیست با همکاری مشترک اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی برای دانش آموزان پایه یازدهم هنرستان مولوی مشهد برگزار شد.

در این کارگاه که به صورت تعاملی و با مشارکت دوسویه دانش آموزان در فرآیند یادگیری برگزار شد، فراگیران ضمن آشنایی با مسائل و مفاهیم سازگاری با کم آبی ضمن بازدید از موزه حیات وحش با مفاهیم حفاظت از محیط زیست جانوری نیز آشنا شدند .

شایان ذکر است کتاب درسی انسان و محیط زیست که در سال تحصیلی جاری در سطح کشور به فهرست کتب درسی دانش آموزان مقطع متوسطه دوم افزوده شده است، مشتمل بر ۷ فصل است که نخستین فصل آن با عنوان "آب، سرچشمه زندگی" به آموزش مفاهیم مربوط به نجات آب اختصاص یافته است. در سال تحصیلی جاری این کتاب در پایه یازدهم تحصیلی پیاده سازی شده است .

دانش آموزان هنرستان دخترانه مولوی مشهد با فرا گرفتن آموزه های کارگاه سازگاری با کم آبی برای برگزاری نمایشگاه سازگاری با کم آبی و حفاظت از محیط زیست به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز ملی آب آمادگی کسب کردند .

در پایان این کارگاه که به ابتکار مدیریت آموزش اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان رضوی و با همکاری روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی برگزار شد، از دانش آموزانی که فعالانه در پیشبرد اهداف آموزشی کارگاه مشارکت داشتند با اهدای یک کتاب آموزشی تقدیر شد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات