برگزاری انتخابات اعضای کمیته های طبقه بندی مشاغل، ...

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع فارس، مدیرامور کارکنان و رفاه این شرکت از برگزاری انتخابات اعضای کمیته های طبقه بندی مشاغل، انضباط کار و وام این شرکت  به صورت پیامکی خبر داد.

محمدرسول تحفه در این رابطه اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن زمان انتخابات مجدد نمایندگان کارکنان در کمیته های انضباط کار، طبقه بندی مشاغل و وام، این شرکت تصمیم به برگزاری انتخابات به صورت ارسال پیامک کرد.

وی ادامه داد: در این روش با ارسال پیامک به تلفن همراه کارکنان از آنان درخواست می شود که شماره کاندیدای مورد نظر خود را ارسال کنند.

این مقام مسئول، هدف از این اقدام جدید را کمک به ترویج فرهنگ بهره وری سبز، حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه های شرکت عنوان کرد و اظهارداشت: دراین طرح علاوه بر حذف کاغذ و کاهش تعداد نفرات اجرایی انتخابات، سرعت و دقت در شمارش آراء  نیز بالا رفته، به طوری که نتایج هررای گیری در زمان حدود یک ساعت اعلام می شود.

تحفه، یادآورشد: کلیه کارکنان حتی کسانی که در مرخصی، ماموریت و دوره آموزشی به سر می برند می توانند در این نوع رای گیری شرکت کنند که این موضوع افزایش میزان مشارکت کارکنان را درپی خواهد داشت.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات