تلاش می کنیم جایگاه های مهندسی را به مهندسان بسپاریم

تلاش می کنیم جایگاه های مهندسی را به مهندسان بسپاریم

به گزارش شهریار ، ایرج شهین باهر عصر امروز در مراسم گرامیداشت روز مهندسی، ضمن تبریک به فعالان این حوزه گفت: روز مهندسی یادآور تلاش های مهندسان عزیز در عرصه سازندگی شهرمان است.

وی عنوان کرد: اگر فقط یک لحظه چشمانمان را ببندیم و تصور کنیم که هیچ یک از دستاوردهای مهندسان در حوزه های مختلف وجود نداشته باشد، زندگی در آن شرایط میسر نمی شود.

شهردار تبریز اظهار کرد: بسیاری از خدمات و امکاناتی که انسان امروزی از آن بهره می برد در سایه تلاش های مهندسان پدید آمده است و به همین خاطر امروز فرصت مغتنمی است تا از مهندسان و خانواده هایشان که همواره سختی های این حرفه را به جان خریده اند، قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم جایگاه های مهندسی شهر را به مهندسان بسپاریم، اعلام کرد: امروز حداقل مدیریت ۸منطقه از نواحی ۱۰گانه شهرداری تبریز به دست مهندسان و متخصصان این حوزه سپرده شده است.

شهین باهر ضمن تاکید بر اینکه باور به آثار کار مهندسی می تواند زمینه ساز حضور هرچه بیش تر مهندسان در حوزه های مدیریتی و اجرایی را فراهم کند، افزود: آرزو می کنم تمام مهندسان با وجدان کاری بتوانند آثار ماندگاری در شهرمان ایجاد کنند همانطور که گذشتگان برای ما به یادگار گذاشته اند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات