رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت :

رضایت مردم از ساماندهی مشاغل مزاحم

حسین پناهی در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا گفت: مردم از ساماندهی مشاغل مزاحم رضایت دارند و مدیریت شهری با تمام توان به این ساماندهی ها ادامه خواهد داد و شایسته است مردم عزیز همکاری نمایند .

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز مردم با مشکلات بزرگی روبرو شده اند و نارضایتی و مشکلات معیشتی به اوج خود رسیده است و مسئولین و مجموعه شهری بیش از پیش باید در رفع مشکلات جدی باشند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حسین پناهی که در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا سخن می گفت ضمن تبریک پنجم اسفند سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس به جامعه مهندسین و مهندسین شهرداری گفت: اقدامات و خدمات شهرداری با مهندسی دخیل است و اگر فعالیت های عمرانی و خدماتی مهندسی نشود فردا دچار مشکل می شود و لازم است در مسائل فنی دقت و مهندسی مناسب در هر کار صورت پذیرد و ضمن همکاری و هماهنگی نسبت به عدم تحمیل هزینه مضاعف به شهروندان دقت شود .

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: امروز انقلاب اسلامی با سالروز چهل سالگی به سن بلوغ رسیده است و دشمنان نیز باید بدانند که هیچ غلطی نمی توانند بکنند .

حسین پناهی گفت: حرمت برای مادران و زنان همیشه باید حفظ شود  چون مادران تربیت کنندگان فرزندان و آینده سازان کشور هستند و روز مادر و زن را به زنان و مادران جامعه تبریک گفتند .

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا اذعان داشت: با توجه به اهمیت بودن موضوع ارومیه ۲۰۲۰ شهر بین الملل گردشگری ، باید تمامی زمینه ها و بسترها فراهم شود و برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت شهرداری و سازمانها در این مسیر باشد و استقبال از سال نو بستری برای این موضوع می باشد .

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: استقبال از نوروز سال ۹۸ ، برنامه های هفته درختکاری ،روز پاکبان، توجه به اهداف و برنامه های چشم انداز شهر سبز، استفاده از ظرفیت های پارکهای جنگلی ،لایروبی شهرچایی ارومیه ، ظاهرسازی و زیباسازی شهر و ... از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت که جدیت در این موضوعات و مهندسی صحیح و راهبردهای اساسی می تواند ما را در راستای اهداف و چشم انداز کمک نماید ضمنا رسیدگی به سرویس های بهداشتی مخصوصا سرویس بهداشتی سیار عطایی و مساجد جهت فعال نمودن جزو تاکیدات این مقام مسئول بود .

پنجاه و پنجمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون، سحابی معاون خدمات شهری ، احد یوسفی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا، خوشبخت معاون روابط عمومی شهرداری ارومیه در تاریخ ۹۷/۱۲/۴ برگزار شد .

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ارومیه

    منبع خبر

    شورای شهر ارومیه

    شورای شهر ارومیه یک شورای شهر در شهر ارومیه می باشد

      نظرات