روز گذشته چهار منزل مسکونی طعمه حریق شدند

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان:

روز گذشته چهار منزل مسکونی طعمه حریق شدند

آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن با اطفای حریق، از پیشروی آتش جلوگیری کردند

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان، از طعمه حریق شدن چهار منزل مسکونی در روز گذشته در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، علی عسکری گفت: در ساعت ۱۰ و ۱۷ دقیقه‌ی روز گذشته پنجم اسفند از یک مورد حریق منزل مسکونی در بولوار قائم (شرف آباد)مطلع شدیم.

وی افزود: تیم اطفا حریق  این سازمان سریعا در محل حادثه حضور یافته و در کمترین زمان عملیات اطفا حریق را انجام داده و از پیشروی آتش جلوگیری نمودند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان،  از اطفاء یک حریق دیگر در یک منزل مسکونی در بزرگراه امام خمینی(ره) شهرک امام حسن عسکری (ع) خبر داد.

وی گفت: این آتش سوزی در ساعت ۱۴  و ۱۶ دقیقه روز گذشته رخ داد  که سریعا دو دستگاه خودرو اطفاء حریق از دو ایستگاه آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام شدند و آتش توسط آتشنشانان مهار و از پیشروی آن جلوگیری شد.

عسکری، محل منزل مسکونی دیگری که طعمه حریق شده بود را خیابان شهید دستغیب اعلام کرد و افزود: این حریق در ساعت ۲۰ و ۹ دقیقه پنجم اسفند رخ داد که با حضور آتش نشانان از دو ایستگاه سریعا مهار گردید و حادثه دیگر در ساعت ۲۴ روز گذشته در بولوار ۲۴ مهر به وقوع پیوست که با حضور آتش نشانان از نزدیکترین ایستگاه آتش نشانی مهار گردید.

وی در ادامه گت: همچنین طی تماس تلفنی در ساعت ۹و ۲۵ دقیقه روز گذشته  پنجم اسفندماه با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (۱۲۵) این سازمان از وقوع یک مورد تصادف آگاه شدیم.

عسکری محل این حادثه را بزرگراه امام رضا (ع)  اعلام کرد و افزود:  بلافاصله دو تیم اطفاء حریق و امداد و نجات  این سازمان از نزدیکترین ایستگاه ها به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه خودرو پراید از مسیر اصلی خارج و واژگون شده بود و به علت شدت حادثه و آسیب شدید خودرو امکان خروج سرنشین خودرو که متاسفانه فوت هم کرده بود، وجود نداشت.

عسکری افزود: با حضور تیم‌های آتش نشانی اقدامات پیشگیری از حریق احتمالی انجام و سرنشین خودرو از بین آهن پارها خارج گردید.

وی با بیان این که علل حوادث ذکر شده در دست بررسی است؛ خاطرنشان کرد:  لازم است شهروندان نکات ایمنی را در پیشگیری از حوادث رعایت کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات