شهربازی کرمان برای سال جدید آماده می شود

برگزاری جشنواره نوروزی در شهربازی کرمان


شهربازی کرمان برای سال جدید آماده می شود


۹ دستگاه بازی به مجموعه شهربازی کرمان افزوده می شود


شهردار کرمان به آماده سازی مجموعه‌ی شهربازی برای سال جدید اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته و سعی بر این است که فضای خوب و شادابی برای شهروندان در ایام نوروز فراهم شود.
به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، شهردار کرمان صبح امروز در بازدید خود از وضعیت شهربازی کرمان که به همراه معاون برنامه‌ریزی، معاون خدمات شهری، مدیرعامل و مسئولان شهربازی و مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام شد، در جریان برنامه‌های این مجموعه قرار گرفت.
سید مهران عالم‌زاده در حاشیه این بازدید با بیان اینکه در حال حاضر ۳۳ دستگاه بازی در مجموعه شهربازی کرمان وجود دارد، افزود: ۹ دستگاه بازی دیگر نیز توسط شهربازی و با مشارکت بخش خصوصی، به این مجموعه اضافه می شود تا در مجموع ۴۲ دستگاه بازی در این مجموعه فعال باشد.
وی با بیان اینکه با این اقدام ظرفیت شهربازی به لحاظ دستگاه ها و وسایل بازی ۳۰ در صد افزایش پیدا خواهد کرد، ادامه داد: همچنین استانداردسازی وسایل بازی قبلی و ساماندهی و بهسازی فضای این مجموعه نیز در حال انجام است.
شهردار کرمان تصریح کرد: اضافه شدن دستگاه های بازی در مجموعه شهربازی باعث ترغیب و ایجاد انگیزه در شهروندان برای بازدید و استفاده از این مجموعه می شود.

مدیرعامل شهربازی کرمان نیز در این بازدید از برگزاری جشنواره نوروزی در شهربازی خبر داد و گفت: این جشنواره از تاریخ اول تا ۱۶ فروردین ماه همراه با برپایی جشن ها و برنامه های متنوع فرهنگی، اجرای موسیقی و نمایش ویژه کودکان و ایجاد فضای نمایشگاهی برای بازدیدکنندگان برگزار خواهد شد.

ملکی با اشاره به اینکه در سال ۹۷ بیش از ۶۰۰ هزار نفر از مجموعه شهربازی کرمان بازدید کردند، افزود: امیدواریم در سال جدید با توجه به افزایش تعداد دستگاه‌های بازی، بهسازی و نورپردازی فضای این مجموعه، شاهد استقبال بیشتری از سوی شهروندان و مسافران نوروزی باشیم.

مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۸۴۵۰۸.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۸۶۵۰.jpg

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات