اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی شهرک بنی هاشم


شهردار منطقه یک کرمان خبر داد:

اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی شهرک بنی هاشمشهردار منطقه یک شهر کرمان، از اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت برخی معابر خاکی شهرک بنی هاشم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، رضا خیاط زاده گفت: شهرداری این منطقه با هدف تسهیل در عبور و مرور، تعدادی از کوچه های خاکی شهرک بنی هاشم را با مشارکت اهالی در پرداخت هزینه خودیاری، زیرسازی و آسفالت کرد.
وی ادامه داد: عملیات آسفالت و بهسازی معابر اصلی شهر به عنوان یک اولویت در دستور کار شهرداری قرار دارد.
شهردار منطقه یک کرمان، با بیان اینکه آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر از خواسته های شهروندان است، ادامه داد: کلیه‌ی معابر اصلی و فرعی سطح منطقه که خاکی باشند پس از شناسایی و اولویت بندی، زیرسازی و آسفالت خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در راستای  سهولت در تردد شهروندان با برنامه ریزی صورت گرفته عملیات آسفالت و بهسازی معابر و محلات سطح منطقه همچنان در حال اجراست.
خیاط زاده بیان کرد: کوچه شماره ۴۱ بزرگراه آیت الله خامنه ای، کوچه امام محمد باقر(ع) و کوچه وحدت در شهرک بنی هاشم از جمله معابری بودند که زیرسازی و آسفالت شدند.
وی خاطرنشان کرد: این شهرداری در راستای بهسازی کوچه های فوق متراژ۱۱ هزار و ۵۰۰   هزار مترمربع عملیات تسطیح ، زیرسازی و آسفالت را انجام داده است.

مهدیه جعفری

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۸۴۵۰.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends hereلینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات