دومین کارگاه آموزشی طرح داناب در مشهد برگزار شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: دومین کارگاه آموزشی طرح ملی دانش آموزی نجات آب (داناب) با حضور کارشناسان مسئول ادارات ۴۷ گانه استان خراسان رضوی و مدیران آموزشگاه های مقطع متوسطه اول شهرستان مشهد در مجتمع فرهنگی معارف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، کاظم جم با اعلام این خبر افزود: در چارچوب تفاهم نامه منعقد شده مابین شرکت آب منطقه ای و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، در سال تحصیلی جاری بالغ بر ۲۹۰ هزار دانش آموز مقطع متوسطه اول به مناسبت اجرای دهمین دوره طرح دانش آموزی نجات آب در استان خراسان رضوی در سه پایه تحصیلی هفتم، هشتم و نهم آموزش می بینند.

جم یادآور شد: نخستین کارگاه آموزشی این طرح در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۷ همزمان با جشن دهمین سال اجرای طرح داناب برگزار شد.

وی خاطرنشان ساخت: بخش آموزشی طرح داناب شامل دو قسمت آموزش معلمان و دانش آموزان است که با استفاده از برگزاری کارگاه های آموزشی و انتشار اقلام کمک آموزشی محقق می شود.

جم با اشاره به توجه جدی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به توسعه آموزش های پایه ای در حوزه نچات آب و سازگاری با کم آبی اعلام کرد: در سال تحصیلی جاری علاوه بر اجرای طرح دانش آموزی نجات آب در مقطع متوسطه اول، پیاده سازی کتاب درسی انسان و محیط زیست در مقطع متوسطه دوم نیز در دستور کار قرار گرفته است. همکاری در برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی، اجرای طرح پایلوت ناجی آب روستا و همچنین همکاری در برگزاری طرح بازارچه های کار و فناوری با محوریت نجات آب و محیط زیست نیز از جمله اقدامات شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در حوزه آموزش های پایه ای است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در خصوص نحوه برگزاری کارگاه ها عنوان کرد: این شرکت با بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی و توان فنی شرکت مشاور در حوزه آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی محتوا و برنامه ریزی آموزشی مخاطبان را تعریف و به اجرا در می آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات