پل صنیع خانی شهر قدس مسدود شد/ ممنوعیت تردد از روی پل صنیع خانی

سرپرست امور منابع آب شهریار گفت: پل صنیع خانی از جاده گرمدره تا سه راه صنیع خانی به دلیل احتمال سرریز مخزن سد امیرکبیر و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه مسدود شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "غلامعلی بیدختی" با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به اعلام مدیریت امور نظارت بر بهره برداری و نگهداری سد و نیروگاه امیرکبیر در خصوص رهاسازی و کنترل سیلاب احتمالی مخزن سد امیر کبیر، نشست فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری شهرستان قدس در خصوص سر ریز مخزن سد امیر کبیر  در رودخانه کرج برگزار شد.

وی افزود: پل صنیع خانی به دلیل عدم ایمنی کافی و ناپایداری سازه ای پل در مقابل سیلاب بهاره و ایجاد ترک و نشست در دیواره های پل و همچنین احتمال بروز حوادث جانی و مالی نسبت به شهروندان، این جاده با تلاش و پیگیری بسیار اکیپ گشت و بازرسی و نظارت بر منابع آب این امور بوسیله چندین کامیون خاک و به کمک یک دستگاه لودر مسدود شد.

سرپرست امور منابع آب شهریار تصریح کرد: همچنین با نصب بنرهای هشدار سیلاب و عدم تردد از مسیر فوق جاده موسوم به پل صنیع خانی از جاده گرمدره تا سه راه صنیع خانی مسدود گردیده است.

بیدختی خاطرنشان کرد: به دلیل سست بودن پل صنیع خانی و احتمال ریزش آن، تردد از  این مسیر ممنوع بوده و هموطنان می توانند از طریق مسیرهای جایگزین یعنی مسیر موسوم به دامداران و میدان معادن به منطقه مورد نظر خود دسترسی یابند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات