نمایشگاه عکس همکاری‌های ایران وسازمان ملل متحد در قزوین افتتاح شد

نمایشگاه عکس همکاری‌های ایران وسازمان ملل متحد در قزوین افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ نمایشگاه عکس همکاری‌های ایران و سازمان ملل برای به تصویر کشیدن همکاری‌های ۷۰ ساله سازمان ملل متحد و ایران به صورت همزمان در تمامی استان‌های کشور در حال برگزاری است.

بر اساس این گزارش؛ این نمایشگاه با هدف اطلاع رسانی در خصوص حضور و همکاری ایران به عنوان کشور دوستدار صلح در سازمان‌های بین‌المللی از زمان تاسیس سازمان ملل متحد برپا شده است.

در این گزارش آمده است؛ در این نمایشگاه ۴۵ قطعه عکس از آرشیو مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی، مرکز اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران با موضوع شخصیت‌های برجسته ایرانی هنگام تاسیس سازمان ملل، سفر دبیران کل سازمان ملل متحد به ایران و منتخبی از طرح‌های اجراشده توسط سازمان ملل در ایران در معرض دید عموم قرار گرفته است.

بنابراین گزارش؛ نمایشگاه عکس همکاری‌های ایران و سازمان ملل با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین و خبرگزاری ایرنا برپا شده و به مدت ۵ روز در فرهنگسرای بانو برپاست.

گفتنی است؛ نمایشگاه عکس همکاری‌های ایران وسازمان ملل متحد با حضور ماریا دوتسنکو رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی،قافله باشی رئیس کمسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شورای شهر قزوین،درافشانی رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری، بید خام مدیرکل امور اجتماعی، ربیعی مدیرکل امور بانوان و مرادیان مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری در فرهنگسرای بانو حضرت فاطمه زهرا (س) در قزوین گشایش یافت.

پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات