تجهیز پارک‌های منطقه دو کرمان به مجموعه بازی کودکان

شهردار منطقه دو خبر داد:


تجهیز پارک‌های منطقه دو کرمان به مجموعه بازی کودکانشهردار منطقه دو کرمان با اشاره به آغاز عملیات به‌سازی و زیباسازی پارک مادر، از تجهیز پارک‌های منطقه به مجموعه بازی کودکان و کفپوش استاندارد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علی سعیدی گفت: در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در کودکان و به منظور توسعه و بهبود فضاهای عمومی جهت تفریح و بازی کودکان و آرامش خاطر خانواده‌ها، به‌سازی و تجهیز تعدادی از پارک‌های منطقه به مجموعه  بازی کودکان و کفپوش استاندارد در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این راستا سه عدد مجموعه بازی کودکان از جنس پلی اتیلن در پارک‌های «یاس»، «اندیشه» و «کمیل» نصب شد، افزود: تجهیز تمامی پارک‌ها به وسایل بازی و تندرستی در دستور کار منطقه قرار دارد و به مرور انجام خواهد شد.
سعیدی با اشاره به اهمیت ورزش و تفریح برای بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در تمامی اقشار جامعه، گفت: در همین راستا به‌سازی و زیباسازی پارک مادر با نصب نیمکت جدید، سطل‌های زباله، تابلوهای راهنما، ساعت پارک، اجرای خطوط عابر نابینا، اصلاح نور پارک با تعویض و اجرای پایه‌های جدید روشنایی، اصلاح و تقویت سیستم صوتی پارک و ... در حال انجام است.

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۲۵.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات