پاسخگویی به مراجعین اولویت راهبردی مدیران شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی، آخرین جلسه شورای مدیران آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مدیرعامل، معاونین و تمام مدیران ستاد و امورهای آب شهرستان های استان برگزار گردید.

محمد علایی در ابتدای جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رجب، استفاده از لحظات این ماه در تقرب الهی را متذکر شد و افزود: ماه رجب فرصت مغتنمی برای عبادت و آماده شدن برای ماه پر برکت رمضان است.

وی خدمت صادقانه به مردم را از آموزه های اصلی دین برشمرد و گفت: امید است این شیوه پیامبر(ص) و معصومین سر لوحه کاری تمامی مدیران و همکاران شرکت باشد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با بیان دستاوردهای شرکت در سال ۹۷ بهترین رویکرد را سازگاری با کم آبی برشمرد و افزود: تمام تلاش ما در سال آینده اجرایی کردن این مصوبات است که باید تمامی دستگاه های دخیل تلاش کنند کسری مخزن در سال ۱۴۰۵ در سطح استان صفر گردد.

وی با اشاره به کمبودهای منابع آبی در استان گفت: جدا سازی آب شرب از صنعت و فضای سبز شهری یکی از اولویت ها در سال آینده است که مدیران حوزه حفاظت باید بطور جدی با همکاری شرکت های آب و فاضلاب، شهرداری ها و سازمان صنعت، معدن و تجارت این مهم را پیگیری نمایند.

علایی همگرا نمودن تمامی دستگاه ها را در مدیریت آب الزامی دانست و گفت: تا وقتی به یک راهبرد مشخص در مدیریت یکپارچه آبی نرسیم ره به جایی نخواهیم برد و اولین کار شفافیت عملکرد و جلوگیری از بروز فساد در دستگاه های اجرایی می باشد که الکترونیکی کردن تمام فرآیدهای پیش رو در فعالیت های شرکت به عنوان یکی از اصلی ترین راهکارهای جلوگیری از اشاعه فساد می باشد.

رییس هیات مدیره شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی مدیریت مشارکتی را رویکرد دیگر شرکت در سال آینده دانست و تاکید کرد: مدیران باید در این زمینه جلسات منظمی با همکاران و مردم داشته باشند.

علایی پرسیدن از عملکرد، نقد و گلایه را حق مردم برشمرد و گفت: باید تمام نقدهای سازنده را بپذیریم و راه کار اساسی بدهیم.

وی تاکید کرد: مدیران حتما باید با یک برنامه ریزی مدون طرح های فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه کاری شهرستان های خود را پیگیری نمایند و نشست های منظم اطلاع رسانی را با مردم و دانش آموزان داشته باشند.

علایی طرح "ناجی آب روستا" را که شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی بعنوان اولین شرکت در سطح کشور آغاز نموده در راستای استفاده صحیح از منابع آب حائز اهمیت برشمرد و خواستار پیگیری جدی مدیران برای این طرح گردید.

در ادامه مدیران و معاونان مشکلات و نقطه نظرتشان را در حوزه کاری خود بیان کردند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات