بررسی طرحهای جدید رفاهی فرهنگی و ورزشی سازمان در جلسه هیات مدیره

بررسی طرحهای جدید رفاهی فرهنگی و ورزشی سازمان در جلسه هیات مدیره

در نشست روز ۱۸ اسفند هیئت‌مدیره، نتایج اعلام فراخوان پیمانکار برای مدیریت مجتمع اقامتی سازمان در مشهد مقدس مطرح و به تصویب رسید .
به گزارش روابط عمومی سازمان، هیئت مدیره پس از استماع گزارش مهندس جاوید مدیر امور رفاهی سازمان که بر اساس آن شرکت مارکوپولو از تهران با تعهد پرداخت ۳۲۴ میلیون تومان به سازمان برنده مزایده اعلام شده است ، پرونده اجرای کار را تایید و برای آن برنامه ریزی کرد. در این زمینه دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با اشاره به اینکه در سال ۹۶ این مجتمع اقامتی با ۷۰ میلیون تومان زیان اداره شده است، از نتایج رویکرد جدید ابراز خرسندی کرد و گفت شرکت برنده مزایده یک شرکت حرفه ای معتبر است که در برخی استان‌های دیگر نیز به صورت زنجیره ای فعالیت دارد. به گفته وی، تضمین های لازم برای حسن انجام کار از شرکت یاد شده اخذ و تخفیف مناسبی برای مهندسان عضو سازمان و خانواده های آنان در نظر گرفته شده است. مهندس زحمتکش،نایب رئیس و نماینده هیات مدیره در امور رفاهی سازمان نیز گفت :علاوه بر اقدام یاد شده مذاکراتی با هتل پارسیان داشته ایم که برای تهران و شهرهای کرمانشاه یاسوج همدان و شهرکرد تا مرز ۵۰ درصد تخفیف پیشنهاد شده است. همچنین با هتل های زنجیره ای هما نیز مذاکره شده که در شهرهای آبادان، شیراز، مشهد وتهران با ۳۰ درصد تخفیف به مهندسان خدمت رسانی کنند .
به گفته نایب رئیس دوم سازمان برای مکان های رفاهی داخل استان و سالن‌های ورزشی نیز هر جا لازم باشد یارانه تا سقف مناسبی در نظر گرفته می شود .
درپایان مذاکرات هیئت مدیره و اخذ مصوبه هیئت مدیره برای عقد قرارداد با شرکت مارکوپولو تاکید شد : علاوه بر رعایت موارد حقوقی، تضمین‌های لازم برای حسن اجرای توافق از شرکت یاد شده است اخذ و با توجه به نزدیک شدن ایام مسافرت، برای استفاده مهندسان برنامه ریزی صورت گیرد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات