اجرای جشنواره تخم مرغ های رنگی، سهم کودکان شهر از مشارکت در هنر شهری است

شهردار منطقه دو:


اجرای جشنواره تخم مرغ های رنگی، سهم کودکان شهر از مشارکت در هنر شهری است
شهردار منطقه دو شهر کرمان گفت: برگزاری جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های رنگی در پارک مادر در واقع سهم و مشارکت کودکان شهر کرمان در هنر شهری و زیباسازی شهر است.
علی سعیدی در حاشیه‌ی برگزاری جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های رنگی ویژه کودکان در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرمان آنلاین افزود: این جشنواره با مشارکت شش مهدکودک و با حضور ۱۲۰ کودک در مقطع پیش دبستانی در پارک مادر در حال اجراست.
وی با بیان این که طبق روال سال‌های گذشته هر سال برنامه‌هایی را در سطح شهر برای آماده‌سازی شهر و استقبال از نوروز در نظر داریم؛ افزود: یکی از این موارد زیباسازی و اجرای سفره‌های هفت‌سین است که امسال تصمیم گرفتیم با اجرای جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های رنگی، کودکان را نیز در این امر سهیم کرده و مشارکت دهیم.
شهردار منطقه دو، ایجاد روحیه‌ی نشاط و شادابی وآشنا کردن کودکان با فعالیت‌های شهرداری را هدف دیگر برگزاری این جشنواره دانست و خاطرنشان کرد: مهدهای کودک واقع در منطقه دو در این جشنواره با ما همکاری داشتند و بچه‌ها نیز مشتاقانه از این جشنواره استقبال کردند که امیدواریم این اقدام در ذهن کودکان تاثیر مثبتی بر جای بگذارد.
وی گفت: در حال حاضر حدود ۲۰ تخم‌مرغ فایبرگلاس با ارتفاع ۷۰ سانت در اختیار بچه‌ها قرار داده شده است تا بچه‌ها طبق طرح تعیین شده نقاشی کنند.
شهردار منطقه دو از جمله برنامه‌های جانبی این جشنواره به اجرای موسیقی و نقاشی صورت ویژه کودکان اشاره کرد.
وی در مورد طراحی این تخم‌مرغ‌ها گفت: طرح اولیه با همکاری مربی‌ها و کودکان مهد اجرا شده  و امروز در این جشنواره داخل طرح ها توسط کودکان رنگ آمیزی می شود.
سعیدی در ادامه از افتتاح جشنواره‌ی تخم‌مرغ‌های نورورزی ویژه‌ی بزرگ‌سالان با حضور اساتید  و هنرمندان در بعد از ظهر امروز خبر داد و تصریح کرد: این جشنواره در چهارراه امام جمعه در حاشیه‌ی بلوار جمهوری افتتاح می‌شود و در آن اساتید رشته‌ی نقاشی و گرافیک به همراه تعدادی از هنرجویان، ایده ها و طرح‌های خود را بر روی تخم مرغ ها  اجرا می کنند.
وی افزود:  ۱۶ تخم مرغ برای اجرای این جشنواره آماده شده که پس از اجرای طراحی احتمالا در پیاده رو بلوار جمهوری چیدمان شوند.


مهدیه جعفری

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۳۳۲۰.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۵۲۱.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۵۵۱.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۵۶۵۵.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۶۶۹.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات