سال آینده سال تبلور شایستگی ها و همگرایی برای تعالی سازمانی است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مدیرعامل شرکت در نشست عمومی با تقدیر از همه همکاران در فصل کاری گذشته و اذعان به اقدامات خوب و بالنده ای که در این دوران حادث شده است, هرگونه پیشرفت و توسعه را مرهون تلاش و همگرایی همکاران دانست و بر موفقیت و مجاهدت بیش از پیش تاکید کرد.

درویشی با بیان اینکه سال آینده باید تبلوری از خواست و اراده سازمانی برای حرکت رو به جلو باشد با اطلاق سال ۹۸ با عنوان سال تبلور شایستگی‌ها و همگرایی برای تعالی سازمانی,  از همه همکاران خواست تا با الهام از تعالیم اخلاقی و سیره انبیا و ائمه اطهار و در ذیل عنایات رهبری و ماموریتها و رسالتهای سازمانی با تدقیق و تلاش در کار بتوانند راه تعامل و تعالی سازمانی را هموار سازند. درویشی حرکت رو به جلو و بالنده شرکت را نتیجه همگرایی و اعتماد متقابل برشمرد و با ذکر این که در این توفیق همه سهیم اند ایجاد نظام های انگیزشی و انجام به موقع تعهدات را جزو الزامات یک مدیریت موفق دانست و از همه همکاران و به ویژه همکاران بخش مالی برای سامان دادن تعهدات تقدیر کرد .

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت با تبریک زادروز مولای متقیان علی علیه السلام و تبریک روز پدر و نیز تبریک سال نو و  نوروز به همکاران,  پیشاپیش از همه آنها برای خلق ایده ها و آرمان های بهتر و مترقی تر دعوت نمود و  سال آینده را سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای همه آرزو نمود. در ادامه نشست از آقایان سیاوش مرادی (مدیر امور مالی و ذیحسابی ), مرتضی حسن آبادی (مدیر امور منابع آب شهرستان کرمانشاه ), محمدرضا احضار ی (رئیس گروه درآمد و مشترکین) و علی اشرف ایاز نیا (مدید امور آب شهرستان هرسین) با اهدای لوح تقدیر, تجلیل به عمل آمد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات